Akční nabídka příslušenství na jaro a léto | Mercedes

přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka > Akční nabídky > Akční nabídka příslušenství na jaro a léto

Akční nabídka příslušenství na jaro a léto

22.03.2017

zařazeno v kategorii: 5. Příslušenství, kolekce a doplňkový prodej

 

Myslete na léto. Na vše ostatní myslíme za vás. Jarní a letní měsíce jsou jako stvořené k cestování, venkovním aktivitám, turistice a campingu. Váš autorizovaný servis Mercedes-Benz S. & W. Automobily má vše potřebné, co rozmazlí nejen váš vůz, ale především vás samotné.

Připravili jsme pro vás leták s výběrem příslušenství, které se Vám mohou v nadcházející sezóně hodit. PDF je ke stažení níže, nebo >>ZDE

 

1) Sezónní výměna pneumatik

I na jaře a v létě chcete jezdit komfortně a bezpečně. V našich autorizovaných servisech v Jenišově u Karlových Varů a Ústí nad Labem najdete bohatou nabídku originálních pneumatik Mercedes-Benz s pečetí kvality MO nebo MOE. Rádi Vám poradíme, které se nejlépe hodí na Váš Mercedes. (nabídka v letáku  >>ZDE)

2) Oslňte interiérem

Disponujeme pestrou škálou ekologických čisticích i lešticích přípravků. Neponecháváme nic náhodě, takže se i uvnitř svého vozu budete stále cítit svěže.

(nabídka v letáku  >>ZDE)

3) Můžete si přát čistší vzduch

Na cestách bez alergie! Naše filtry do interiéru zachytí i ta nejjemnější zrnka pylu a jako jediné mají certifikát Evropského centra pro výzkum alergií ECARF.

(nabídka v letáku  >>ZDE)

4) Vidět a být viděn

Čelní sklo je nutné udržovat čisté hlavně kvůli bezpečnosti. Letní voda do ostřikovačů, čistič na hmyz i speciální produkty na ošetření skel jsou náš standard. Umíme si poradit ale i s naneseným asfaltem, nečistotou na discích kol i impregnací střechy vašeho kabrioletu.

(nabídka v letáku  >>ZDE)

5) Kde jedna cesta končí, druhá začíná

V rámci sezónních doplňků nabízíme i velmi komfortní držáky na turistická kola. Pokud snad nemáte kolo, ale rádi byste měli, máme pro vás i značkový Mercedes-Benz bicykl. Myslíme na všechno!

(nabídka v letáku  >>ZDE)

6) Myslíme na všechny

Všechny naše doplňky splňují vysoký standard v duchu tradic značky Mercedes-Benz. Vybírejte z originálního příslušenství, které i v létě udělá z cestování opravdový zážitek nejen pro vás samotné, ale i pro vaše blízké.

(nabídka v letáku  >>ZDE)

7) Cestujte stylově

Váš tablet, mobilní telefon, fotoaparát i kamera musí být v dobrých rukou, když se vaše ruce věnují řízení.

(nabídka v letáku  >>ZDE)

8) Oceňujeme věrnost značce

Mercedes-Benz rád slouží vašemu vytříbenému vkusu. Protože si uvědomujeme hloubku našeho vztahu, máme pro vás celou škálu dárků, které mohou udělat radost vám i těm, kterým chcete udělat radost vy.

(nabídka v letáku  >>ZDE)

 9) Vždy a všude v kontaktu

Mercedes me connect vás spojí s vaším vozidlem a vaše vozidlo se vším, co je pro vás důležité. Při diagnostice vozidla a také v případě poruchy nebo nehody. Přitom jsou podle potřeby odesílány důležité údaje o vozidle a v případě nutnosti provedena další opatření. To může být volání vašeho servisního partnera za účelem sjednání další servisní prohlídky nebo přivolání rychlé pomoci prostřednictvím asistenční nebo záchranné služby. Pokud váš vůz není vybaven modulem me Connect, můžete ho vybavit modulem Mercedes me Adapter. Digitální síťové propojení i pro starší modely Mercedes-Benz. S touto výbavou lze různé funkce vašeho vozidla ovládat z vašeho smartphonu. Mercedes me Adapter můžete pořídit už za 399 Kč.

(nabídka v letáku  >>ZDE)

 

Rádi Vám s výběrem optimálního řešení pro Váš Mercedes pomůžeme. Kontaktujte nás:

- Jenišov u Karlových Varů, Daimlerova 202, tel.: 353 447 856, sklad-kv@suw.cz

- Ústí nad Labem, Přístavní 823/35, tel.: 475 669 132, sklad-ul@suw.cz

 

U zobrazených produktů mohlo dojít od tisku této brožury (03/2017) ke změnám. Všechny ceny v brožuře jsou nejvyšší možné včetně DPH. Autorizovaný servis má právo snížení ceny. Výrobce si po dobu trvání dodávek vyhrazuje právo na konstrukční nebo tvarové změny, odchylky barevnosti a změny obsahu dodávek, pokud jsou tyto změny nebo odchylky s ohledem na zájmy prodejce únosné pro zákazníka. Pokud výrobce, příp. prodejce používá k označení objednávky nebo k popisu nabízeného výrobku značky nebo číselné údaje, nevyplývají z nich samotných žádná práva. Na vyobrazeních mohou být uvedeny také příplatkové výbavy a příslušenství, které nejsou součástí standardní dodávky. Barevné odchylky jsou podmíněny technikou tisku. Tato publikace může obsahovat modely a služby, které nejsou v jednotlivých zemích k dispozici. Pro aktuální a podrobnější informace se prosím obraťte na svého nejbližšího autorizovaného prodejce Mercedes-Benz.

 

 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

Soubory ke stažení

 
 

« další akční nabídky z kategorie 5. Příslušenství, kolekce a doplňkový prodej

« zpět na seznam akčních nabídek

 
 
Mercedes

S. & W. Automobily s.r.o.
Daimlerova 202
362 11 Jenišov, Karlovy Vary
N 50° 13.41012', E 12° 48.18162'
Tel.: +420 353 447 811
Fax: +420 353 447 823

S. & W. Automobily s.r.o.
Přístavní 823/35
400 07 Ústí nad Labem
N 50° 39.73708', E 14° 3.65222'
Tel.: +420 475 669 111
Fax: +420 475 669 139