Kompletní zimní kola pro osobní vozy | Mercedes

přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka > Aktuality > Kompletní zimní kola pro osobní vozy

Kompletní zimní kola pro osobní vozy

10.09.2016

zařazeno v kategorii: Aktuality

 

Mercedes-Benz - nově pro 2016-17

Pro nadcházející zimní sezónu jsme pro Vás připravili zajímavou nabídku kompletních zimních kol a dalšího zimního vybavení.

V katalobu jsou na výběr sady seřazené podle třídy vozů Mercedes-Benz, na které jsou speciálně určené a vyprojektované. Tištěný katalog je k dispozici na showroomech a v prostorách Vašich servisů u S. & W. Automobily. Elektronický prohlížeč katalogu je na odkaze 

https://epaper.mercedes-benz-accessories.com/mc/epaper?guid=1570f0327d6f7852

 

Rádi Vám také s výběrem optimálního řešení pro Váš Mercedes pomůžeme. Kontaktujte nás:

- Jenišov u Karlových Varů, Daimlerova 202, tel.: 353 447 856, sklad-kv@suw.cz

- Ústí nad Labem, Přístavní 823/35, tel.: 475 669 132, sklad-ul@suw.cz

 

Perfektní kombinace.

Je čas se připravit na sníh a led: s originálními pneumatikami a kompletními koly Mercedes-Benz od Vašeho autorizovaného prodejce Mercedes-Benz S. & W. Automobily.

Pohled na teploměr po ránu Vám jasně ukazuje, že se blíží zima. Nejlepším způsobem jak zajistit, aby Vás nezaskočily zasněžené a zledovatělé silnice, je připravit Váš vůz Mercedes na zimní podmínky již nyní – a to použitím originálních zimních pneumatik a zimních kompletních kol Mercedes-Benz. Díky speciálním směsím pryže a systému lamel nabízejí zimní pneumatiky při nízkých teplotách, na sněhu a ledu v porovnání s letními lepší přilnavost a kratší brzdné dráhy. Ideální čas pro přechod na zimní pneumatiky je, když teploty klesnou pod sedm stupňů.
Pokud jde o výběr těch správných originálních zimních pneumatik a zimních kompletních kol, bude pro Vašeho partnera Mercedes-Benz potěšením ukázat Vám celou produktovou řadu a nabídnout Vám kola určená pro Váš Mercedes. Je jednoduché rozpoznat kvalitu, když ji vidíte: originální, prémiové pneumatiky nesou označení o schválení „MO“ (Mercedes Original). Pneumatiky s možností nouzové jízdy po defektu jsou označeny jako „MOE“ (Mercedes Original Extended). Pokud dojde u takovéto pneumatiky k defektu, stále byste měli být schopni dojet do nebližšího servisu. Všechna naše kompletní kola samozřejmě mohou být vybavena systémem pro kontrolutlaku vzduchu v pneumatikách. Kdybyste se u nás chtěli zastavit?

 

Kvalita s hvězdou.

U originálních pneumatik a kompletních kol Mercedes-Benz se můžete spolehnout na skutečnou kvalitu šitou na míru. 

Dodejte svému mercedesu individuální vzhled výběrem z řady atraktivníchdesignových variant. U originálních zimních pneumatik a zimních kompletních kol Mercedes-Benz si můžete být jisti osvědčenou a testovanou kvalitou Mercedes-Benz.


Výjimečná rozměrová přesnost.
Velmi vysoká rozměrová přesnost z výroby zaručuje perfektně vystředěná kola Mercedes-Benz pro ohromující jízdní komfort. Každá kombinace kola a pneumatiky je šita na míru danému vozidlu a jeho bezpečnostním systémům.

Bezpečnost je součástí standardní výbavy.
Kola Mercedes-Benz z lehké slitiny nabízejí výjimečnou bezpečnost. Naše kola procházejí náročným vývojem a testovacím programem, během kterého jsou podrobována řadě vytrvalostních testů vycházejících z přísných směrnic Mercedes- Benz, které překračují zákonem stanovené požadavky.


Hezký vzhled, který vydrží.
Naše leštěná kola jsou často chráněna speciální antikorozní vrstvou pro dlouho trvající lesk. To znamená, že naše kola nemají žádný problém zvládnout zimní podmínky.

 

Maximální výkonnost.

Pečeť kvality „MO“ svědčí o vysoce výkonné technologii pneumatik.
Za účelem identifikování těch nejlepších pneumatik pro Váš Mercedes stačí, když budete hledat naši pečeť o schválení – „MO“(Mercedes Original) nebo „MOE“ (Mercedes Original Extended) pro pneumatiky s možností nouzové jízdy po defektu. Originální pneumatiky Mercedes jsou speciálně vyvinuty a testovány pro vozidla Mercedes-Benz a šity na míru pro naše jednotlivé modely podle velmi přísných směrnic společnosti Daimler AG. S pneumatikami MO si vychutnáte vynikající jízdní komfort a nízkou hlučnost a také vysokou kvalitu a bezpečnost.


Pneumatiky MOExtended – celková spolehlivost, nejen při defektu.
V případě defektu Vám pneumatiky MOExtended s možností nouzové jízdy po defektu umožní bezpečně odjet z nebezpečného místa. Zaručují dojezdovou vzdálenost až 80 km maximální rychlostí 80 km/h. Pneumatiky MOExtended přesvědčí i v jiných aspektech: ačkoliv jsou kvůli speciálně vyztužené boční stěně o něco tvrdší než konvenční pneumatiky, nabízejí téměř stejnou úroveň komfortu. A co více: úroveň spotřeby paliva je prakticky stejná jako se standardními pneumatikami.

Jaké vlastnosti musí mít správná pneumatika.
Ideální zimní pneumatika:

  • Musí poskytovat maximální výkon během zimního období.
  • Musí mít správný profil.
  • Musí zaručovat bezpečnou adhezi.
  • Musí splňovat vysoké standardy a nastavovat měřítka.
  • A musí být šita na míru danému vozidlu.

Vše pod kontrolou.

Kontrola tlaku vzduchu v pneumatikách – chrání okolí a navyšuje bezpečnost. 

Podle směrnice EU z listopadu 2014 musí být všechna nově registrovaná vozidla vybavena kontrolou tlaku vzduchu v pneumatikách. Tento systém může upozornit řidiče na pokles tlaku vzduchu v pneumatice jednoho nebo více kol, čímž mu pomáhá předcházet závažným následkům. Snímače v kole monitorují tlak a teplotu vzduchu v pneumatice. 

Kontrola tlaku vzduchu v pneumatikách vyzve řidiče včas, aby upravil tlak vzduchu v pneumatikách. Pokud během jízdy dojde k náhlému poklesu tlaku vzduchu, je řidič okamžitě upozorněn varováním na displeji. 

Udržování správného tlaku vzduchu v pneumatikách není však jen otázkou bezpečnosti: rovněž snižuje spotřebu paliva a ve výsledku emise CO2, zvyšuje jízdní komfort, chrání komponenty podvozku a prodlužuje životnost pneumatiky.

 

Ušito na míru.

Originální příslušenství – stejně stylové jako Váš Mercedes.

Chceme, abyste si mohli užívat svých velmi kvalitních kol Mercedes-Benz co možná nejdéle, proto doporučujeme produkty z řady originálního příslušenství. A nejen pro Vaše kola. Rovněž nabízíme krytky, přepravní pomůcky a další – vše je šito na míru Vašemu vozidlu a Vašim potřebám.

 

Rychleji na nulu.
Zimní pneumatiky představují na ledu a sněhu moudrou volbu.


V chladnějších měsících nabízejí zimní pneumatiky v porovnání s letními jasné výhody, neboť jejich přilnavost k povrchu vozovky je účinnější a při nízkých teplotách zůstávají měkčí a elastičtější. Letní pneumatiky naopak svoji přilnavost v zimě ztrácejí. Vaše bezpečná výhoda: na chladných a mokrých vozovkách je brzdná dráha zimních pneumatik o cca 6 % kratší než u letních – a na zasněžené vozovce pak až o 50 %.

Každý milimetr se počítá.

Maximalizujte svoji bezpečnost tím, že se ujistíte o tom, že Vaše pneumatiky mají optimální hloubku vzorku.

U zimních pneumatik je za optimální hloubku vzorku považováno 8 mm.  Pneumatiky s mělčí hloubkou prodlužují brzdnou dráhu a zvyšují riziko aquaplaningu.

 

Transparentně.

Štítek EU na pneumatice poskytuje jasné informace o jejích výkonových vlastnostech. Štítek EU na pneumatice Vám umožní posoudit účinnost, bezpečnost a hlučnost nových pneumatik. Jeho účelem je podpořit palivově úsporné, bezpečné a tiché pneumatiky.

Od roku 2012 jsou všechny pneumatiky opatřeny štítkem EU, na kterém jsou uvedeny následující charakteristiky: 

  • Valivý odpor: třídy A až G vyjadřují palivovou úsporu. Čím lepší klasifikace (A = nejlepší výsledek), tím více paliva a CO2 ušetříte.
  • Přilnavost za mokra: pneumatiky, které mají lepší přilnavost za mokra (A = vynikající) zkracují brzdnou dráhu a nabízejí vyšší bezpečnost.
  • Vnější hluk odvalování: hlučnost je uvedena v podobě černých zvukových vln v počtu od jedné do tří a hodnotou v decibelech. Jedna černá vlna znamená, že hlučnost odvalování je minimálně o 3 dB nižší než budoucí evropský limit. Dvě vlny znamenají splnění budoucího limitu a tři vlny pak to, že pneumatika splňuje aktuální limit.


V dobrých rukách.
Naše všestranné skladovací služby se postarají o Vaše letní kola.
Ušetřete si námahu spojenou s přepravou a skladováním a uskladněte si letní pneumatiky u nás. Po pečlivém očištění zkontrolujeme kontaktní plochy a boční stěny ohledně poškození, ověříme opotřebení a hloubku vzorku a poskytujeme vyvážení kola. Poté Vaše kola profesionálně uložíme v optimálních odmínkách. Připomeneme Vám, až nastane čas na jejich opětovnou výměnu podle specifikací výrobce Mercedes-Benz.

 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
Mercedes

S. & W. Automobily s.r.o.
Daimlerova 202
362 11 Jenišov, Karlovy Vary
N 50° 13.41012', E 12° 48.18162'
Tel.: +420 353 447 811
Fax: +420 353 447 823

S. & W. Automobily s.r.o.
Přístavní 823/35
400 07 Ústí nad Labem
N 50° 39.73708', E 14° 3.65222'
Tel.: +420 475 669 111
Fax: +420 475 669 139