Kariéra S. & W. Automobily s.r.o. Pracovníci pro čištění a mytí vozů | Mercedes

přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka > O společnosti > Kariéra S. & W. Automobily s.r.o. > Pracovníci pro čištění a mytí vozů Karlovy Vary

Pracovníci pro čištění a mytí vozů Karlovy Vary

18.01.2017

Pro náš rozšiřující se tým Mercedes-Benz v Jenišově u Karlových Varů hledáme osoby pro oddělení dokončovacích a přípravných prací na vozech Mercedes-Benz na pro čištění a mytí vozů.

Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny B

- pracovní a časovou flexibilitu

- schopnost samostatné práce i práce v týmu

- pečlivost a odpovědnost

Nabízíme:
- zázemí prosperující společnosti

- odpovídající platové podmínky

- systém zaměstnaneckých výhod (stravenky, týden dovolené navíc, slevy na firemních produktech a službách...)

- práci s prestižními produkty

Náplň práce:

- ruční mytí a čištění vozů Mercedes-Benz před předáním zákazníkovi či pro prezentaci

- manipulace s vozy Mercedes-Benz

- možná práce na směny

Pracovní pozice bude v S. & W. Automobily, Daimlerova 202, Jenišov u Karlových Varů

Nástup možný ihned. Práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.

Své strukturované životopisy zasílejte na kariera@SUW.cz

nebo poštou na adresu S. & W. Automobily s.r.o, Daimlerova 202, 362 11 Jenišov.

Do odpovědi prosím potvrďte svůj souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v rámci výběrového řízení:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti S. & W. Automobily s.r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 3 roky ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost S. & W. Automobily s.r.o., IČ: 648 33 780, se sídlem Jenišov, Daimlerova 202, PSČ 362 11, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Na spolupráci se těší celý tým S. & W. Automobily, autorizovaný prodejce a opravce vozů Mercedes-Benz, Daimlerova 202, Jenišov.

Poptávkový formulář

Položky označené * jsou povinné.

Karlovy Vary

Maximální velikost přiloženého souboru je 3MB,
povolené typy souborů: (doc, docx, odt, xls, ods, txt, jpg, pdf).

Prohlašení o ochraně osobních údajů:
Prohlašujeme, že v souladu se zákonem č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů budou Vaše osobní údaje zpracovány a využity pouze za účelem Vašeho pracovního uplatnění v naší společnosti.

Mercedes

S. & W. Automobily s.r.o.
Daimlerova 202
362 11 Jenišov, Karlovy Vary
N 50° 13.41012', E 12° 48.18162'
Tel.: +420 353 447 811
Fax: +420 353 447 823

Přístavní 823/35
400 07 Ústí nad Labem
N 50° 39.73708', E 14° 3.65222'
Tel.: +420 475 669 111
Fax: +420 475 669 139