O společnosti S. & W. Automobily s.r.o. | S. & W. Automobily s.r.o. - autorizovaný prodejce vozů Mercedes-Benz

přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka > O společnosti > Profil firmy

O společnosti S. & W. Automobily s.r.o.

Společnost S. & W. Automobily s.r.o. byla založena v roce 1996 a v předchozím roce jsme podepsali smlouvu o autorizovaném prodeji a servisu vozidel Mercedes-Benz, Fuso a v té době ještě i koncernových vozech Jeep, Chrysler, Dodge.

V roce 1996 jsme pak otevřeli showroom a servis v Karlových Varech a později toho roku i zastoupení v Ústí nad Labem, které od roku 2000 sídlí v současných prostorách v Přístavní ulici.

 

V roce 2005 se sídlo společnosti společně se showroomem prodeje a servisem vozidel přestěhovalo do nového moderního areálu v Jenišově u Karlových Varů v těsném sousedství rychlostní silnice R6.

 

Obě naše pobočky disponují moderním prostorným showroomem pro prodej nových osobních, dodávkových i nákladních vozů. Na pobočkách nabízíme k výkupu a prodeji prověřené použité vozy značky Mercedes-Benz i ostatních renomovaných značek.

V servisních halách, vybavených nejmodernější technikou, jsme schopni servisovat naráz až 8 osobních a 8 nákladních vozidel, v Jenišově dokonce 10 servisních stání pro užitková a nákladní a přípojná vozidla. Geometrie, opravy brzd nákladních a užitkových vozů, klempírna, mycí box, prodej originálních náhradních dílů a příslušenství, vše najdete pod jednou střechou.

V Ústí nad Labem byla v roce 2008 otevřena nová servisní hala nákladních a užitkových vozidel, která splňuje náročné požadavky koncernu i našich zákazníků v oblasti servisování nákladních vozů Mercedes-Benz a Fuso.

Náš servis v Jenišově se stal autorizovaným servisním střediskem pro brzdové systémy WABCO, KNORR a HALDEX.

Do Jenišova můžete také přijet pro certifikované pořízení fotodokumentace a klasifikaci stop poškození motorových vozidel Vašeho nového či staršího vozu  v rámci OCIS-Cebia.

Poskytujeme též servis vozů značky Chrysler, Dodge a Jeep na pobočce Jenišov. Se servisem těchto vozů máme více jak 15 leté zkušenosti. 

Otevírací doba servisu nákladních vozů je navíc prodloužena v obou pobočkách na všechny dny v týdnu, tedy pondělí až neděle od 7 do 20 hodin v pracovní dny, abychom vyšli vstříc našim zákazníkům z oblasti dálkové dopravy či stavebnictví. Samozřejmostí je 24-hodinová nonstop pohotovostní servisní linka.

V obou našich pobočkách – v Jenišově u Karlových Varů i v Ústí nad Labem – jsou naši vyškolení a certifikovaní pracovníci připraveni nabídnout a poskytnout Vám i Vašemu vozu odborné a kvalitní služby.

Naše společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001:2009 (k náhledu >>ZDE).

Jsme partnerem pro vzdělávání žáků školy SPŠ Ostrov.

Dlouhodobě podporujeme a spolupracujeme s klubem HC Energie Karlovy Vary s.r.o. - extraligový A tým a tým dorostenců, Golf Resort Karlovy Vary a.s., Golf resort Barbora a.s. a dalšími subjekty.

Stali jsme partnerem festivalu Rock in Roll v nové Roli, podporujeme hudební skupinu The Fellas a golfistku Šideri Váňovou. Dlouhodobě spolupracujeme na seriálu cyklistických závodů DownTown, kde jsme se pro sezónu 2017 stali generálním partnerem finálového závodu v Karlových Varech. Tím naše podpory na poli kulturním, sportovním a společenském nekončí. Nezapomínáme ani na charitativní a dobročinné aktivity.

Úvodní slovo majitele společnosti

Rád bych Vás přivítal na stránkách naší společnosti S. & W. Automobily s.r.o. a v krátkosti Vám naši firmu představil. pokračovat ve čtení »

 

Virtuální prohlídka showroomu a servisu S. & W. Automobily
Mercedes-Benz v Ústí nad Labem

Certifikáty

 
certifikace vanstore
certifikace competition
 
 
Mercedes

S. & W. Automobily s.r.o.
Daimlerova 202
362 11 Jenišov, Karlovy Vary
N 50° 13.41012', E 12° 48.18162'
Tel.: +420 353 447 811
Fax: +420 353 447 823

S. & W. Automobily s.r.o.
Přístavní 823/35
400 07 Ústí nad Labem
N 50° 39.73708', E 14° 3.65222'
Tel.: +420 475 669 111
Fax: +420 475 669 139