Mercedes-Benz Antos - dálková doprava | S. & W. Automobily s.r.o. - autorizovaný prodejce vozů Mercedes-Benz

přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka > Přehled modelů > Antos > Dálkový Antos

 

Mercedes-Benz Antos - dálková doprava

 

Zobrazeno:1412x

 

Objednání zkušební jízdy Soubory ke stažení

Nová třída pro těžkou přepravu

 

Koncepce vozu

Je to poprvé v historii společnosti Mercedes-Benz, co je nákladní vůz tak důkladně uzpůsoben požadavkům přepravy v kategorii nad 18 t. Nový model však pouze nedefinuje novou třídu svým vlastním jménem. Antos vysílá i velmi jasný signál designem, který ho bezpochyby řadí do rodiny nákladních vozů Mercedes-Benz, a zároveň do detailu odráží jeho obrovskou funkčnost a efektivnost. Konstrukce nového Antosu je stejně působivá: od přední k zadní části je vše navrženo pro zvládání každodenních obtíží a efektivní plnění úkolů. A co se týče spolupráce s výrobci nástaveb, Antos jednoznačně umožňuje optimalizaci vozidla přímo pro obor vašeho podnikání.

Kabiny mají standardizovanou šířku 2300 mm, což je ideální pro splnění všech druhů požadavků ohledně délky karoserie, užitečného zatížení, vnitřního prostoru a celkového zorného pole řidiče. Uvnitř je kabina ergonomicky uzpůsobena tak, aby řidič mohl vůz přesně a snadno ovládat. Příkladem je standardní automatizované řazení Mercedes PowerShift 3. To v kombinaci s komplexní nabídkou motorů Euro VI s výkonem až 375 kW, sladěnými převodovkami a převodovým poměrem zadní nápravy, pomáhá zajistit ekonomický a dynamický provoz. Nově vyvinuté a přesně nastavené díly šasi dodávají nákladnímu vozu mimořádně bezpečné, pevné, a zároveň příjemné ovládání. Konečně je k dispozici i řada asistenčních a bezpečnostních systémů, které řidiči usnadňují práci a zároveň zvyšují bezpečnost.

Spotřeba paliva u Antosu není nízká jen díky standardním motorům Euro VI, ale i díky pomocným systémům a efektivní aerodynamice. Vysoká odolnost všech dílů, nízké náklady na opravy a údržbu, dlouhé servisní intervaly až 120 000 km (v závislosti na variantě motoru) dále přispívají k vynikající hospodárnosti nákladního vozu. Způsob, jakým je vozidlo navrženo pro snadné montování nástaveb a příkladnou integraci všech komponent, představuje zbrusu novou třídu efektivnosti. A pro mimořádně ekonomickou přepravu v oborech, kde hlavní roli hraje užitečné zatížení a výška šasi, jsou vyvinuty varianty Antos Loader a Antos Volumer. S nimi dokážete zvýšit logistickou efektivnost a zároveň optimalizovat dostupnost vozidel prostřednictvím výběru z řady na míru upravených služeb pro Antos, jako je například FleetBoard®.

  • Nový Antos je prvním nákladním vozem značky Mercedes-Benz, který je systematicky vyvinut pro těžkou přepravu
  • Kabiny široké 2300 mm upravené podle provozních požadavků: ideální rovnováha mezi délkou karoserie, užitečnou hmotností, celkovým výhledem a prostorem
  • Ergonomické pracoviště řidiče s líbivým designem interiéru
  • Temperamentní systém pohonu a mimořádně bezpečné a jisté jízdní vlastnosti
  • Vysoká efektivnost a zajištěná budoucnost například díky hospodárnějším a environmentálně šetrným motorům Euro VI s dlouhou životností
  • Působivě snadná montáž nástaveb s rozšířeným produktovým portfoliem pro optimalizovaná řešení
  • Antos Loader – modelová varianta speciálně vyvinutá pro průmyslové sektory vyžadující vysokou užitečnou hmotnost
  • Antos Volumer – modelová varianta speciálně vyvinutá pro přepravu orientovanou na objem

Souhrnně vzato - Antos, to je zbrusu nová třída nákladních vozů, která nabízí zdokonalené ovládání a vyšší efektivnost.

Nový Antos. Podívejte se sami!

 
 
 
 

Objednání zkušební jízdy - Mercedes-Benz Antos - dálková doprava »

Položky označené * jsou povinné.

 
 
Mercedes

S. & W. Automobily s.r.o.
Daimlerova 202
362 11 Jenišov, Karlovy Vary
N 50° 13.41012', E 12° 48.18162'
Tel.: +420 353 447 811
Fax: +420 353 447 823

S. & W. Automobily s.r.o.
Přístavní 823/35
400 07 Ústí nad Labem
N 50° 39.73708', E 14° 3.65222'
Tel.: +420 475 669 111
Fax: +420 475 669 139