Mercedes-Benz třída C - kombi | S. & W. Automobily s.r.o. - autorizovaný prodejce vozů Mercedes-Benz

přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka > Přehled modelů > Třída C > Kombi

 

Mercedes-Benz třída C - kombi

 

Zobrazeno:3796x

od 707.000 Kč bez DPH

 

Objednání zkušební jízdy Soubory ke stažení

Kombi třídy C

 

Koncepce vozu

Mercedes-Benz třída C kombi 

Tento vůz můžete získat s akční nabídkou - více na http://www.suw.cz/cz/akcni-nabidky/akcni-nabidka-pro-tridu-c-22 

Prostě jen jezděte - Operativní leasing od 14 300 Kč bez DPH  >>> VÍCE ZDE

s pohonem všech kol 4MATIC od 16 400 Kč bez DPH >>> VÍCE ZDE

 

Nové kombi třídy C

Kombi třídy C se vyznačuje jasným designem s emocionálně-sportovním nábojem, inovativní technikou, variabilitou a v porovnání s předchůdcem ještě větším objemem zavazadlového prostoru. Prvotřídní kultivovaný interiér umožňuje vytříbenými stylistickými prvky prožívat moderní luxus. Nové kombi třídy C umocňuje uvedenými kvalitami svou pověst mnohostranného lifestylového vozu s vynikajícími praktickými přednostmi pro každodenní provoz. Kromě toho nabízí, díky mnoha novým asistenčním systémům, nejen bezpečnost na nejvyšší úrovni, ale ve svém segmentu stanovuje nová měřítka také v oblasti hospodárnosti, díky inteligentní lehké konstrukci, vynikající aerodynamice a novým hospodárným motorům. V kombi třídy C slaví světovou premiéru služby Mercedes connect me, které umožňují kdykoli a odkudkoli navázat spojení s vozem a zjistit například stav paliva v nádrži.

Nová třída C kombi spojuje markantní dynamický design a bohatou výbavu s vynikající variabilitou a vysokou užitnou hodnotou. Díky své mnohostrannosti se přizpůsobí nejrůznějším požadavkům. Jako stylový sportovní vůz s prostorným interiérem doprovází aktivní moderní lidi při nákupech, na dovolené, při sportu a v každém ohledu dostojí nárokům na rodinný automobil. I čtvrtá generace tak pokračuje na nové, vyšší úrovni v tradici vozů kombi třídy C, které ve své době vždy spojovaly v karosářské variantě kombi nároky na životní styl, sportovní charakter a praktickou využitelnost.

Nová třída C kombi má výrazně větší vnější rozměry. Při rozvoru 2840 milimetrů, který je o 80 milimetrů delší než u předchůdce, vzrostla vnější délka o 96 milimetrů na 4702 milimetrů a šířka o 40 milimetrů na 1810 milimetrů. Z toho plynoucí zvětšení vnitřního prostoru přichází k dobru především cestujícím na zadních sedadlech, kteří mají k dispozici o 45 milimetrů více místa pro nohy. Také šířka interiéru v úrovni ramen a loktů, jakož i výška stropu nad sedáky překonávají hodnoty předchůdce.

Mírného zvětšení se dočkal také zavazadlový prostor. Sportovní záď nové třídy C kombi ukrývá maximální objem zavazadlového prostoru 1510 litrů (podle ISO 3832), který překonává předchůdce o deset litrů. Objem zavazadlového prostoru za zadními sedadly vzrostl o pět litrů na 490 litrů.

Výrazného pokroku bylo dosaženo také na poli variability a funkčnosti. Zadní sedadla jsou dělená v poměru 40:20:40 % místo dosavadních 60:40 %. Díky tomu se nabízejí rozmanité možnosti pro využití interiéru v pětimístném, čtyřmístném, třímístném a dvoumístném uspořádání.

Praktické detaily umožňují ještě mnohostrannější a snadnější využívání velkého zavazadlového prostoru, který lze pohodlně přizpůsobit individuálním přepravním úkolům. Opěradla zadních sedadel je možné odjistit elektricky stisknutím tlačítka a automaticky sklopit, aby v případě potřeby vznikl větší zavazadlový prostor s rovnou podlahou.

Mimořádný komfort při manipulaci se zavazadly lze na přání ještě více zvýšit elektrickým ovládáním zadního výklopného víka EASY-PACK, nebo rovněž na přání dodávaným systémem HANDS-FREE ACCESS, který umožňuje otevřít a zavřít zadní víko bezdotykově, bez pomoci rukou. Stačí pouhý pohyb nohy v oblasti zadního nárazníku.

 

Dynamika a vysoká kvalita

Nová třída C zaujme na první pohled moderním dynamickým designem, z jehož tvarů zároveň vyzařuje smyslná čistota. Tímto způsobem jsou na jedné straně probouzeny emoce a na druhé straně je perfektně stavěna na odiv technika nejvyšší úrovně. Na výběr jsou dvě odlišné přídě – se sportovní maskou chladiče nebo – výhradně pro Line EXCLUSIVE – s luxusní maskou chladiče s hvězdou Mercedesu na kapotě motoru.

 

Navzdory zaměření na vysokou užitnou hodnotu a funkčnost je samozřejmostí vysoká kvalita interiéru kombi třídy C, který byl převzat od sedanu. Moderní, luxusní a zároveň sportovní atmosféra je vytvářena přímočarou sportovností, atraktivními ladnými tvary a velmi kvalitními materiály na úrovni vyšší třídy. Kromě základního provedení jsou na výběr tři různé stylistické a výbavové linie pro exteriér a interiér.

 

Kombi třídy C se může navíc pochlubit pečetí kvality od Evropské nadace pro výzkum alergií (ECARF – European Centre for Allergy Research Foundation), která dosvědčuje vědecky ověřenou vhodnost interiéru pro alergiky. Mercedes-Benz je jediným výrobcem automobilů s pečetí ECARF.

 

Touchpad a průhledový displej

 

Dalším evolučním krokem je touchpad v novém kombi třídy C, vyvinutý značkou Mercedes-Benz. Stejně jako u chytrého telefonu lze na něm prsty ovládat všechny funkce informačního a zábavního systému. Ovládací plocha touchpadu s rozměry 65 x 45 milimetrů je integrována do opěrky ruky centrální ovládací jednotky a uložena ve velmi kvalitním kovovém nosiči – je to designérský prvek ze světa high-tech, který je zároveň vyjádřením luxusu.

 

Novinkou v kombi třídy C je rovněž průhledový displej, který stejně jako v proudových letadlech promítá důležité informace přímo do zorného pole řidiče, a snižuje tak potřebu odvracení pozornosti od dění na vozovce. Systém informuje o rychlosti jízdy, omezeních rychlosti, pokynech navigačního systému a pokynech systému DISTRONIC.

 

Nižší hmotnost, vyšší komfort

 

Skelet karoserie nového kombi třídy C je díky inovativním řešením lehčí a díky vynikající tuhosti je základem pro mimořádnou úroveň jízdních vlastností, nejlepší akustický a vibrační komfort a vysokou úroveň pasivní bezpečnosti. Kombi je z hlediska lehké konstrukce lídrem ve svém segmentu díky 49% podílu hliníku a snížení hmotnosti až o 65 kilogramů.

 

 

 

Agilní a komfortní jízda

 

Příkladný komfort odpružení při vynikající jízdní dynamice – to jsou hlavní rysy nově koncipovaného podvozku nového kombi třídy C. Díky nové čtyřprvkové přední nápravě nabízí radost z jízdy a zároveň mimořádný jízdní komfort.

 

Zájemci o kombi třídy C budou mít na výběr dvě varianty standardního podvozku s vinutými pružinami, včetně verze se sportovní charakteristikou. Mercedes-Benz kromě toho nabízí, poprvé v tomto segmentu, jako alternativu vzduchové odpružení AIRMATIC. To dokonale splňuje požadavky na vysokou úroveň jízdního komfortu a dynamické, agilní chování vozu. AIRMATIC mimo jiné udržuje stálou světlou výšku na obou nápravách, aby byl zaručen nejlepší jízdní komfort i u naloženého vozidla.

 

Vlastní volba zážitků z jízdy

 

U nového kombi třídy C může řidič tlačítkem volit individuální jízdní program. V závislosti na rozsahu výbavy má na výběr různé předem nastavené jízdní programy a jednu volbu, kterou si může nakonfigurovat dalekosáhle sám. K dispozici jsou následující režimy: „Komfort“, „ECO“, „Sport“ a „Sport +“. V doplňkovém nastavení „Individual“ si může řidič nakonfigurovat své vozidlo podle vlastních představ.

 

Kromě toho má kombi, stejně jako sedan, nové třídy C ve své standardní výbavě elektrickou parkovací brzdu, která se automaticky uvolní, jakmile se chce řidič rozjet.

 

Jako obvykle bude možné novou třídu C objednávat také s pohonem všech kol 4MATIC.

 

Řízení se sportovním charakterem

 

Všechny modely třídy C budou standardně vybaveny elektromechanickým přímým řízením, které kombinuje posilovač parametrického řízení, závislý na rychlosti jízdy, s variabilním převodem v závislosti na úhlu natočení volantu. Účinek posilovače hřebenového řízení se projeví jen v případě potřeby, což také přispívá ke zvýšení hospodárnosti.  

 

Mercedes-Benz Intelligent Drive: Automobil se učí myslet

 

Veřejně proklamovaným cílem značky Mercedes-Benz je poskytovat všem účastníkům silničního provozu bezpečnost na nejvyšší úrovni. Proto nová třída C přebírá, i jako kombi, téměř všechny nové a o zásadní funkce rozšířené asistenční systémy od vozů třídy S a třídy E. Tyto asistenční systémy zvyšují současně komfort a bezpečnost, takže Mercedes-Benz v této souvislosti nabízí skutečně „inteligentní jízdu“ („Intelligent Drive“).

 

Třída C kombi je standardně vybavena systémem ATTENTION ASSIST, který dokáže řidiče upozornit na pokles pozornosti a únavu. Má nastavitelnou citlivost a může řidiče informovat o stavu únavy a době jízdy od poslední přestávky k odpočinku.

 

Rovněž standardně se dodává systém prevence kolizí COLLISION PREVENTION ASSIST PLUS, který disponuje kromě adaptivního brzdového asistenta, jenž nabízí již od rychlosti 7 km/h ochranu před kolizemi, další doplňkovou funkcí: Při přetrvávajícím riziku kolize a chybějící reakci řidiče může systém aktivovat při rychlostech až 105 km/h (ve spojení se systémem DISTRONIC PLUS až 200 km/h) autonomní brzdění, a snížit tak intenzitu srážky s pomaleji jedoucími nebo zastavujícími vozidly. Až do rychlosti jízdy 50 km/h brzdí systém i před stojícími vozidly a do rychlosti 40 km/h dokáže zabránit nárazům do překážek vpředu.

 

Navíc jsou na přání k dispozici nové a ve svých funkcích zásadně rozšířené asistenční systémy, které v rámci konceptu Intelligent Drive spojují data z různých druhů senzorů, a mohou tak výrazně zvýšit komfort a bezpečnost:

 

 • DISTRONIC PLUS – hlídá místo řidiče bezpečný odstup od vpředu jedoucího vozidla.

 

 • DISTRONIC PLUS s asistentem řízení a integrovanou funkcí Stop&Go Pilot pro automatizovanou jízdu v dopravní koloně – usnadňuje řidiči udržování bezpečné vzdálenosti od vpředu jedoucího vozidla, a to dokonce i v popojíždějící koloně. Novinkou je asistent řízení, který řidiče podporuje při řízení vozidla dokonce i v mírných zatáčkách. Jeho součástí je funkce následování dopravní kolony.

 

 • Brzdový asistent BAS PLUS s asistentem pro průjezd zatáčkou – zintenzuvňuje v závislosti na situaci brzdný účinek, v případě potřeby až na úroveň maximálního brzdného výkonu. Poprvé reaguje také na vozidla, přibližující se ze strany, a na chodce.

 

 • Aktivní asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu – upozorňuje na nechtěné opuštění jízdního pruhu vibracemi ve volantu a koriguje směr jízdy v pruhu, vymezeném nepřerušovanou čárou, brzděním kol na jedné straně. Systém nyní zasahuje i při přerušované čáře brzděním kol na jedné straně, pokud je sousední jízdní pruh obsazen například protijedoucími vozidly, rychleji jedoucími předjíždějícími vozidly nebo předjížděnými vozidly.

 

Mezi početné na přání dodávané asistenční systémy patří kromě toho také:

 

 • aktivní parkovací asistent, který umožňuje automatické zaparkování vozidla s aktivním řízením a brzděním na podélně i kolmo orientovaná parkovací místa.

 

 • asistent pro sledování dopravního značení s upozorněním na jízdu v protisměru, který kromě rychlostních omezení připomíná i zákazy předjíždění a zákazy vjezdu.

 

 • adaptivní asistent dálkových světel PLUS, který cíleným odcloňováním ostatních vozidel z kuželu dálkových světel umožňuje jejich trvalé zapnutí.

 

 

 

 

 

Technické údaje

Hospodárné a výkonné motory

 

Výkonné a hospodárné zážehové a vznětové motory, které jsou ve všech případech vybaveny funkcí ECO Start-Stop a již dnes splňují emisní normu Euro 6, jsou zdrojem sportovních jízdních výkonů a velké radosti z jízdy. Zároveň snižují spotřebu paliva v porovnání s předchůdcem až o 20 procent.

 

Vznětové modely nové třídy C jsou vybaveny zdokonaleným čtyřválcem nebo novým malým čtyřválcem. Všechny uvedené jednotky disponují, jako modely BlueTEC, technologií selektivní katalytické redukce SCR (Selective Catalytic Reduction). Rozpětí výkonů začíná od 85 kW (115 k) a sahá až ke 150 kW (204 k).

 

Mercedes-Benz bude mít navíc také vznětový motor kombinovaný s hybridním modulem. C 300 BlueTEC HYBRID se čtyřválcovým vznětovým motorem a kompaktním elektromotorem dosahuje nejvyššího výkonu 150 + 20 kW (204 + 27 k) a v kombinovaném cyklu EU se navzdory svému vysokému výkonu spokojí s pouhými 3,8 litru nafty na 100 kilometrů (tomu odpovídají emise CO2 ve výši 99 gramů na kilometr).

 

Pro novou třídu C budou zpočátku nabízeny tři zážehové čtyřválce BlueDIRECT a jeden zážehový šestiválec BlueDIRECT s výkony od 115 do 245 kW (156 až 333 k). Později bude následovat čtyřválcový model C 350 HYBRID s možností vnějšího nabíjení a výkonem 155 + 50 kW.

 

Komfort

Klimatizace: Signály z vesmíru

Zdokonalený klimatizační systém umožňuje snadnější ovládání a poskytuje vyšší výkon, celkovou účinnost i kvalitu vzduchu. Jako jediné vozidlo ve svém segmentu nabízí nové kombi třídy C funkci rozpoznávání tunelu prostřednictvím satelitní navigace. Tato funkce používá mapové podklady navigačního systému a data o poloze z GPS, a umožňuje při vjezdu do tunelu automaticky uzavřít klapku pro vnitřní recirkulaci vzduchu, a po vyjetí z tunelu ji opět otevřít.

 

Dalším pozoruhodným prvkem pro vytváření příjemného klimatu je paket AIR-BALANCE s aktivním parfémováním a ionizováním vzduchu, spolu s filtrací, která je v porovnání se základní verzí ještě výkonnější.

 

Informační a zábavní systémy pro mimořádné zážitky

 

Stejně jako sedan nabízí i nové kombi třídy C zcela novou generaci multimediálních systémů s intuitivním ovládáním, náročnými animacemi a vizuálními efekty, které jasně, přehledně a zároveň maximálně atraktivně znázorňují všechny funkce. Kromě toho je i kombi vybaveno systémem Frontbass. Tento avantgardní akustický systém využívá objemu příčných a podélných nosníků skeletu karoserie jako rezonančního prostoru pro basový reproduktor. Výsledkem je zážitek z poslechu téměř na úrovni koncertního sálu. Na přání se dodává zvuková aparatura Burmester® Surround Sound.

 

Navigační systém podává své informace interaktivně. Nabízí mimo jiné animovaný kompas „Drive Show“ s informacemi pro cestující jako v letadle a zobrazování podkladů z Google Maps na hlavním displeji. COMAND Online nyní kromě toho dokáže ještě lépe a v reálném čase informovat o stavu dopravy, pokud získává dopravní zpravodajství prostřednictvím internetové služby „Live Traffic Information“.

 

Internet a rozmanité datové zdroje

 

Již audiosystém Audio 20 je schopen připojení k internetu prostřednictvím mobilního telefonu kompatibilního s Bluetooth®. Díky tomu je možné surfování po internetu u stojícího vozidla. Za jízdy lze využívat aplikace Mercedes-Benz Apps, jako např. Počasí, Lokální vyhledávání GoogleTM s funkcemi StreetView a Panoramio, stahování cílů i tras a Facebook. Reprodukce zvuku a videa je možná z rozmanitých zdrojů. Například prostřednictvím Bluetooth®, přístrojů Apple iPod® a iPhone®, z paměťové karty SD, flash disku USB nebo CD/DVD (od systému Audio 20 CD a u systému COMAND Online).

 

COMAND Online s funkcí hotspotu

 

COMAND Online nabízí nejen větší displej s rozlišením 960 x 540 pixelů a se speciálním krycím sklem ve stylu přístrojů, jako je iPhone® nebo iPad. Tento systém umožňuje mimo jiné také příjem digitálního rozhlasového a televizního vysílání a nabízí kromě mnoha jiných funkcí i rychlou navigaci s pevným diskem, automatické zohledňování dopravní zácpy, na základě aktuálního a přesného dopravního zpravodajství „Live Traffic Information“, integrovaný hotspot WLAN a systém hlasového ovládání LINGUATRONIC.

 

Telefonování prostřednictvím Bluetooth® standardně

 

Jak základní systém Audio 20, tak i vyšší stupně Audio 20 CD a COMAND Online jsou standardně vybaveny základním telefonním systémem handsfree, který připojuje mobilní telefon k vozidlu prostřednictvím standardizovaného rozhraní Bluetooth®.

 

Přístup vozidla k internetu prostřednictvím Mercedes connect me

 

Mercedes-Benz zavádí v Evropě s novým kombi třídy C nový soubor servisních služeb pod označením „Mercedes connect me“. Služby „Mercedes connect me“ je možné používat prostřednictvím modulu KOM s vlastní kartou SIM, který je integrován přímo do vozidla. Mezi dostupné služby patří například komplexní pomoc při nehodě, údržbě a poruše. Zákazníci se mohou rovněž kdekoli a kdykoli spojit se svým vozidlem prostřednictvím „connect.mercedes.me“ a zjistit například, jak plnou mají palivovou nádrž, nebo mohou odkudkoli zapnout, vypnout nebo naprogramovat nezávislé topení.

 

Novinkou je i koncepce Mercedes connect me 

kterou jako první vůz Mercedes-Benz v sobě nové C kombi obsahuje

Doma v digitálním světě

 

Bezpečnost

Airbagy pro větší bezpečnost

V případě nehody zajišťuje bezpečnost cestujících, kromě tříbodových bezpečnostních pásů s pyrotechnickými předpínači a omezovači síly pro řidiče a spolujezdce vpředu i pro cestující na vnějších sedadlech vzadu, také velký počet airbagů. Mezi ně patří mimo jiné:

 

 • kombinované boční airbagy, chránící hrudník a pánev, pro řidiče a spolujezdce

 

 • optimalizované okenní airbagy

 

 • boční airbagy pro vnější sedadla vzadu (na přání)

 

 • kolenní airbag pro řidiče

 

Sedadlo spolujezdce může být navíc vybaveno systémem automatického rozpoznávání dětské sedačky. U značky Mercedes-Benz bylo poprvé zavedeno automatické vypínání airbagu spolujezdce, které rozpozná pomocí senzoru tlaku v sedáku sedadla, zda je umístěna na sedadle spolujezdce dětská sedačka, a současně automaticky deaktivuje airbag spolujezdce. Na rozdíl od systémů, u nichž je nutné airbag vypnout klíčkem, je tím vyloučena chybná obsluha. Systém funguje se všemi dětskými zádržnými systémy, montovanými proti směru jízdy, protože není zapotřebí žádný speciální transpondér.

 

Výbava a příslušenství

Standardní vybavení

Dostupnost vybavení závisí na vybraném motoru a konfiguraci. Podrobnosti naleznete v informaci o vybavení každého modelu.

Systém pohonu a odpružení
Šestistupňová manuální převodovka
Ochrana proti natankování nesprávného paliva
Filtr pevných částic vznětového motoru
Asistenční systém Direct-Steer s posilovačem řízení citlivým na rychlost a variabilním převodovým poměrem řízení
Funkce ECO start/stop
Elektrický zámek řízení
Ukazatel servisních intervalů ASSYST
Bezpečnost
Brzdný systém ADAPTIVE BRAKE s funkcí Start Assist a sušením brzdových kotoučů za mokra
Adaptivní brzdová světla, blikající
Airbagy pro řidiče a spolujezdce se zdokonalenými adaptivními kvalitami airbagu spolujezdce
Protiblokovací brzdný systém (ABS)
Asistent bdělosti řidiče ATTENTION ASSIST
Automatická deaktivace airbagu spolujezdce
Indikátor opotřebení brzdových destiček s kontrolkou pro přední brzdy
Systém varování před srážkou COLLISION PREVENTION ASSIST PLUS
Elektronický stabilizační systém (ESP®) s funkcí Crosswind Assist
Asistent dynamického zatáčení ESP®
Elektrická parkovací brzda s automatickým uvolnění při rozjezdu
Kontrolka hladiny kapaliny pro palivo, olej, chladicí kapalinu a ostřikovač čelního skla
Ochrana chodců prostřednictvím aktivní kapoty
Manuální bezpečnostní zámky na zadních dveřích a elektricky ovládaná okna vzadu
Kolenní airbag pro řidiče
Kontrola tlaku v pneumatikách
Boční airbagy pro řidiče a spolujezdce (kombinovaný hrudní/kolenní airbag)
Lékárnička ve dveřích spolujezdce
Výstražný trojúhelník
Varovný tón upozorňující na nezapnuté bezpečnostní pásy nebo aktivovanou parkovací brzdu
Okenní airbagy
Multimediální systémy a navigace
Audio 20 USB
Rozhraní Bluetooth® s ovládáním hands-free
Komunikační modul
5 reproduktorů s předním basovým reproduktorem
Systém nouzového volání Mercedes-Benz
Základní služby „Mercedes connect me“
Rádiové antény vestavěné do zadního skla a zadního spojleru
Exteriér
Třetí brzdové světlo založené na LED technologii
Automatické řízení/aktivování světlometů
Vyhřívaná vnější zrcátka, vlevo a vpravo, elektricky nastavitelná z interiéru vozu, lakovaná v barvě karoserie a s asféricky zakřiveným zrcadlovým sklem
Střešní ližiny, černé
Osvětlení zavazadlového prostoru
Halogenové světlomety s integrovanými LED světly pro jízdu ve dne
Dvojbarevné koncové svítilny obsahující zadní, brzdová a mlhová světla používající LED technologii
Vyhřívané zadní sklo s časovým spínačem
Stěrač zadního skla s cyklovačem, automaticky aktivovaný při couvání
LED osvětlení registrační značky
Nastavování dosahu čelních světlometů
Funkce jednorázového setření pro stěrače čelního skla
TIREFIT s kompresorem pro nafukování pneumatik
Nemetalický lak
Zelené tónované, tepelně izotermické sklo, včetně zadního jednovrstvého bezpečnostního skla
Elektronický imobilizér
Centrální zamykání s vnitřním spínačem, automatickým zamykáním (lze deaktivovat) a nárazovým čidlem s nouzovým otevíráním
Interiér
Čtyřprvkové seřizování sedadel, částečně elektrické
Úložná schránka s 12V elektrickou zásuvkou ve středové konzoli, osvětlená
Úložná schránka pod podlahou kufru
Sklopné loketní opěrky pro řidiče a spolujezdce s úložným prostorem
Ukazatel venkovní teploty
Držák láhve
Přihrádka na brýle v horní ovládací jednotce
Dvě stahovací sluneční clony připevněné k okenní linii tvořené krytem zavazadlového prostoru EASY-PACK a zajišťovací sítí nákladu EASY-PACK.
Panely na prazích dveří s nápisem „Mercedes-Benz“
Čtyři elektricky ovládaná okna s jednodotekovým ovládáním a funkcí automatického zatahování
Stavový displej bezpečnostních pásů zadních sedadel na přístrojové desce
Sklopná zadní sedadla, dělená v poměru 40:20:40, vybavená mechanizmem rychlého sklápění EASY-PACK Quickfold a loketní opěrkou, držáky šálků a úložnou schránkou
Zavazadlová síť na levé straně zavazadlového prostoru
Uzamykatelná přihrádka před spolujezdcem, osvětlená
Automatické rozsvícení vnitřních světel při odemknutí vozu
Zabezpečovací body ISOFIX a zabezpečovací body TopTether vzadu
Automatická klimatizace THERMATIC s jednou zónou klimatu
Automatická klimatizace THERMATIC se dvěma zónami klimatu
Přístrojová deska s multifunkčním displejem
5 opěrek hlavy, 4prvková seřiditelná pro řidiče/spolujezdce a 2prvkové seřiditelné vzadu
Sada 4 ok na zajištění nákladu
Exteriérová ochrana prahu nákladového prostoru z nerezové oceli
Sloupek řízení s ručně nastavitelnou výškou a dosahem
Trojramenný multifunkční volant v černé kůži
Čalounění z tkaniny Aberdeen
Palubní počítač v multifunkčním displeji s ukazatelem okamžité spotřeby
Trojbodové bezpečnostní pásy
Sluneční clony s osvětlenými toaletními zrcátky, otočné do stran
12V elektrická zásuvka v zavazadlovém prostoru
Hák na tašku na pravé straně zavazadlového prostoru
Lemování v černém klavírovém laku

 
 

Soubory ke stažení

Katalog nová třída C kombi

Ceník C kombi

Brožura

 
 

Objednání zkušební jízdy - Mercedes-Benz třída C - kombi »

Položky označené * jsou povinné.

 
 
Mercedes

S. & W. Automobily s.r.o.
Daimlerova 202
362 11 Jenišov, Karlovy Vary
N 50° 13.41012', E 12° 48.18162'
Tel.: +420 353 447 811
Fax: +420 353 447 823

S. & W. Automobily s.r.o.
Přístavní 823/35
400 07 Ústí nad Labem
N 50° 39.73708', E 14° 3.65222'
Tel.: +420 475 669 111
Fax: +420 475 669 139