Mercedes-Benz třídy E kupé | S. & W. Automobily s.r.o. - autorizovaný prodejce vozů Mercedes-Benz

přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka > Přehled modelů > Třída E > Kupé

 

Mercedes-Benz třídy E kupé

 

Zobrazeno:1528x

od 902.000 Kč bez DPH

 

Objednání zkušební jízdy Soubory ke stažení

Kupé třídy E - výrazné a originální

 

Koncepce vozu

Mercedes-Benz Kupé třídy E - výrazné a originální

Kupé třídy E je nyní více než kdykoli předtím ztělesněním civilizovaného sportovního charakteru. Mírně zaoblené boky kopírují nezaměnitelný profil kupé. Koncepce harmonického designu exteriéru je zachována i v interiéru a pokračuje exkluzivními designovými prvky.

Exteriér

Vzhled nového kupé třídy E slaví dynamického ducha na nejvyšší úrovni. Jeho trend určující design je konec konců vnějším ukazatelem prvotřídních technických vlastností tohoto vozu. Přepracovaná přední část, silná boční část a mohutná zadní část určují standardy inovativního designu kupé.

Výrazná přední část nového kupé třídy E s velkými vstupními vzduchovými kanály a příčnými výztuhami v nárazníku zcela přeměňuje charakteristický vzhled "dvojitého světlometu". Mřížka chladiče s jednou lamelou a hvězdou Mercedes uprostřed dodává vozu dynamičtějšího ducha a sportovní charakter. 

Nízká linie střechy a vizuálně rozšířená zadní část s dvoubarevnými koncovými světly založenými na LED technologii optických vláken vytváří nezaměnitelné proporce klasického kupé. Vůz dále zdůrazňuje svou jedinečnost ve svém segmentu tím, že vynechává B-sloupky, což umožňuje plné otevření všech čtyř okének; ve spojení s dveřmi bez rámu má vozidlo sportovní a zároveň elegantní profil, který je pro kupé značky Mercedes-Benz typický.

Široká řada líbivých laků a slitinových kol umožňuje zákazníkům přizpůsobit exteriér jejich osobním preferencím.

Ineriér

Design exteriéru ve stejném duchu pokračuje i v interiéru. Kokpit je inspirován designem letadel a nápadné linie palubní desky vytváří zajímavou dynamiku; zároveň je zde dostatek místa na lokty.

Centrem kokpitu je nová třítubusová palubní deska s číselníky (černé cifry na bílém podkladu), třípaprskový multifunkční volant a barevný displej v designu plochého rámu. Analogové hodiny mezi nově navrženými vzduchovými kanály a stříbrnými chromovými ovládacími prvky i celá palubní deska s novým lemováním působí dojmem elegantního klidu. 

Sedadla kupé splňují sportovní i komfortní požadavky. Nové doplňky a kontrastní barvy dodávají interiéru svěží nádech - například tmavá námořnická modř v kombinaci s hedvábnou béžovou - a lemování má nový leštěný aluminiový design. Pro interiér je k dispozici osm barevných světů.

Nadstandardní panoramatická posuvná střecha s elektricky ovládanými protislunečními clonami dodává interiéru pocit prostornosti a sahá až nad zadní sedadla. Je dvakrát tak velká jako běžné posuvné střechy a díky ní je interiér vozu mimořádně projasněný a přívětivý.

ještě více ifnormací již na oficiálních stránkách modelu

 
 
 

Sériová výbava

  • Servis zdarma po dobu 6 let/125 000 km - předepsané servisní prohlídky dle servisní knížky vč. provozních náplní.
 

Objednání zkušební jízdy - Mercedes-Benz třídy E kupé  »

Položky označené * jsou povinné.

 
 
Mercedes

S. & W. Automobily s.r.o.
Daimlerova 202
362 11 Jenišov, Karlovy Vary
N 50° 13.41012', E 12° 48.18162'
Tel.: +420 353 447 811
Fax: +420 353 447 823

S. & W. Automobily s.r.o.
Přístavní 823/35
400 07 Ústí nad Labem
N 50° 39.73708', E 14° 3.65222'
Tel.: +420 475 669 111
Fax: +420 475 669 139