Mercedes-Benz Vito Tourer | S. & W. Automobily s.r.o. - autorizovaný prodejce vozů Mercedes-Benz

přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka > Přehled modelů > Vito > Mikrobus

 

Mercedes-Benz Vito Tourer

 

Zobrazeno:3912x

od 576.000 Kč bez DPH

 

Objednání zkušební jízdy Soubory ke stažení

Vůz pro přepravu osob, dodávaný ve třech délkách.

 

Koncepce vozu

Mercedes-Benz Nové Vito

  • Tourer Base kombi (sériově 5 míst k sezení)
  • Tourer Pro kombi (sériově 5 míst k sezení)
  • Tourer Select kombi (sériově 8 míst k sezení)

Nový modelový vůz Vito je již ve Vašem showroom v Ústí nad Labem i v jenišovském. Přijeďte se seznámit a poznat jeho nové stránky.

O akčních nabídkách na tento vůz se můžete seznámit na stránce http://www.suw.cz/cz/akcni-nabidky/nove-vito-akcni-nabidky-88

Interaktivní online ceník s katalogem pro rok 2017 naleznete >>>ZDE

 

Více Vito než kdy předtím.

Výkonný a dynamický vzhledem, plný elánu a bezpečí pro každodenní provoz – nové Vito se může pochlubit mnoha kvalitami. Mezi ně patří univerzálnost, která je v porovnání s předchozím modelem dále rozšířena. Například vedle skříňové varianty a modelu Mixto, je nové Vito dostupné také jako Vito Tourer. Tento samostatný model, v třech základních provedeních BASE, PRO a SELECT pokrývá široké spektrum aplikací. Od základního modelu pro řemeslníky a obchodníky, po vozidlo určené pro luxusní přepravu osob, které zajisté najde uplatnění v mnoha odvětvích. Stejně jako u předchozího modelu, nové Vito přichází ve dvou variantách rozvoru, třech délkách karosérie a je dostupné ve čtyřech hmotnostních variantách.


Přesvědčit na celé čáře.

Nové Vito se odlišuje od své konkurence nejen výkonem, ale také řadou výbav. Nové Vito je jediné vozidlo ve svém segmentu, které nabízí tři konfigurace pohonu. Kromě pohonu zadních a všech kol, vozidlo nyní poprvé nabízí také pohon předních kol. Další prvenství pro nové Vito je spojeno s použitím podélně instalovaných motorů pro verze s pohonem zadních a všech kol, a napříč uložených motorů pro verze s pohonem předních kol v jedné a téže karoserii.

Motor kombinující výkon a ekonomiku.

Nové výkonné motory (OM622, ve verzích 65 a 84kW, stejně jako špičkový OM 651, ve verzích 100,120 a 140kW) dávají Vitu nejenom potřebný výkon, ale také potenciál ke snížení nákladů. Spotřebují totiž v průměru o 20% méně paliva, než předchozí model. Vozidlo přináší spotřebu paliva předtím nevídanou ve své třídě: 5.7 l na 100km. I další údaje spojené s novým Vitem jsou působivé: Přibližně o 5% nižší náklady na údržbu a ceny oprav, v porovnání s předchozím modelem, například díky prodloužení servisního intervalu.

Zdatný běžec na dlouhé tratě.

Naši zákazníci poskytují vynikající kvalitu, to samé očekávají od svého vozidla – a to zejména pokud se jedná o životnost. I zde je nové Vito schopné obstát. Komplexní ochrana proti korozi včetně plně pozinkované karoserie s vylepšeným utěsněním svarů, Vito je jednoduše odolné vůči vnějšímu opotřebení. Rozšířené kontroly kvality a vybrané optimalizační opatření ve výrobním závodě, slouží k tomu, aby Vito bylo silným a spolehlivým partnerem pro naše zákazníky i v dlouhodobém horizontu.

Správná volba pro bezpečnost.

Nejekonomičtější dodávkové vozidlo na trhu je také nejbezpečnějším, protože standardem je řada inteligentních systémů, které dělají nové Vito nejbezpečnější mezi dodávkami. Standardní výbava obsahuje Crosswind Assist, ATTENTION ASSIST, měření tlaku v pneumatikách, airbagy a signalizace nezapnutých bezpečnostních pásů pro řidiče a pro cestující na předních sedadlech, stejně jako okenní airbagy a thorax boční airbagy (Tourer PRO a SELECT). Nové Vito lze uzpůsobit dalším individuálním požadavkům zákazníka volitelnými bezpečnostními systémy, jako například Active Parking Assist, COLLISION PREVENTION ASSIST, Hlídání mrtvého úhlu, Hlídání jízdy v pruzích a nyní poprvé, PRE-SAFE ® systémem. Nové Vito zaručuje, že řidič vždy přijede bezpečně do cíle své cesty.

 

Vito Tourer: rodina s nejrůznějšími talenty.

Cítit dobře se budete, jen když budete moci roztáhnout křídla. Proto lze nový Vito Tourer dokonale přizpůsobit vaším individuálním prostorovým potřebám výběrem ze tří délek vozidla: kompaktní [1], dlouhé nebo extra dlouhé [1]. Velkoryse dimenzované prostory pro cestující nabízejí vašim pasažérům mimořádnou prostornost. A do velkého nákladového prostoru se vejde velký náklad. Navzdory svému prostornému interiéru je Vito Tourer s celkovou povolenou hmotností 2,8 t jen 1893 mm vysoký (+48 mm se střešními ližinami), a proto se bez problémů vejde do většiny garáží, vícepodlažních parkovacích domů, podzemních parkovišť a myček aut. Díky tomu Vito s jeho schopnostmi nabízí vašemu podniku též mimořádné příležitosti k růstu.

Vito Tourer vyniká i svou velkou všestranností vyplývající z dostupné modelové řady vozidel: Vito Tourer BASE, Vito Tourer PRO a Vito Tourer SELECT disponují zvláštními schopnostmi, díky nimž se mohou přizpůsobit vašim individuálním potřebám. Společně se vyznačují velkorysým dostupným prostorem a vysokou spolehlivostí a ziskovostí.

A díky velkému užitečnému zatížení – až o 120 kg vyššímu než u předchozí modelové řady – lze dostupný prostor maximálně využít.

Nový Vito Tourer jako neúnavné taxi, vůz pro jízdy na velké vzdálenosti, klubové vozidlo, hotelový dopravní prostředek nebo vozidlo sloužící k přepravě vaší pracovní čety – s různými možnostmi uspořádání sedadel pro 2 až 9 osob a mnohými možnostmi výbavy – je stejně individuální jako vaši pasažéři.

  • Dva rozvory [1] 
  • Tři délkové verze vozidla od 4895 mm (kompaktní) [1], přes 5140 mm (dlouhou), až po 5370 mm (extra dlouhou) [1] 
  • V závislosti na uspořádání sedadel pro dvě až devět osob 
  • Mnohé možnosti uspořádání sedadel 
  • Ložná délka až 2908 mm a objem nákladového prostoru až 2,65 m³ 
  • Maximální hrubá hmotnost vozidla 3,2 tuny 
  • Mnoho variant motorů 

Bohaté možnosti výbavy

Sériové provedení zahrnuje:

Tourer Base

servořízení, kotoučové brzdy vpředu i vzadu, stabilizátor přední nápravy, imobilizér, otáčkoměr, předehřev paliva u naftových motorů, ESP (BAS+ABS+ASR+EBV) (BB3), trojsedadlo v 1. řadě,
rozvod topení do prostoru pro cestující, airbag řidiče (SA5), předmontáž pro rádio (ER0), seřiditelný sloupek volantu, třetí brzdové světlo, posuvné dveře vpravo, výklopné dveře vzadu,
vyhřívaná a el. ovládaná zpětná zrcátka, determální prosklení, stropní madla vzadu, dětská pojistka u dveří v prostoru pro cestující, dálkově ovládané centrální zamykání, elektrické ovládání bočních oken řidiče a spolujezdce. Ozdobné kryty kol (RD8).

Tourer Pro

servořízení, kotoučové brzdy vpředu i vzadu, stabilizátor přední nápravy, imobilizér, otáčkoměr, předehřev paliva u naftových motorů, ESP (BAS+ABS+ASR+EBV) (BB3), komfortní trojsedadlo v 1. řadě,
rozvod topení do prostoru pro cestující, airbag řidiče a spolujezdce, hrudní a okenní airbagy řidiče a spolujezdce, předmontáž pro rádio (ER0), seřiditelný sloupek volantu, třetí brzdové světlo, úplné obložení stěn, posuvné dveře vpravo, výklopné dveře vzadu,
vyhřívaná a el. ovládaná zpětná zrcátka, determální prosklení, stropní madla vzadu, dětská pojistka u dveří v prostoru pro cestující, dálkově ovládané centrální zamykání, elektrické ovládání bočních oken řidiče a spolujezdce.
V základní výbavě jsou dále ozdobné kryty kol (RD8).

Select kombi

servořízení, kotoučové brzdy vpředu i vzadu, stabilizátor přední nápravy, imobilizér, otáčkoměr, předehřev paliva u naftových motorů, ESP (BAS+ABS+ASR+EBV) (BB3), posuvné dveře vpravo, výklopné dveře vzadu, rozvod topení do prostoru pro cestující, airbag řidiče a spolujezdce, hrudní a okenní airbagy řidiče a spolujezdce, předmontáž pro rádio (ER0), seřiditelný sloupek volantu, asistent dálkových světel, třetí brzdové světlo, úplné obložení stěn, vyhřívaná a el. ovládaná zpětná zrcátka, determální prosklení, stropní madla vzadu, dětská pojistka u dveří v prostoru pro cestující, dálkově ovládané centrální zamykání, elektrické ovládání bočních oken řidiče a spolujezdce,
nárazníky a boční lišty v barvě vozu (CM2), alu ráfky 6,5" x 16 (RL5), pneumatiky 205/65 R 16"C, sedadla spoluljezdce a řidiče komfortní (SB1+SB2), dvojsedadlo v druhé a trojsedadlo v třetí řadě komfortní (US4+US5), klimatizace Tempmatic (HH9), koberce v prostoru pro cestující (V33+V44).


U motorů CDI 65 - 120 kW je v sérii 6stupňová manuální převodovka, u motoru 140 kW je v sérii 7stupňová automatická převodovka.
Pro vozy s 3050 kg celkové hmotnosti lze jako příplatkovou výbavu dodat (XA5) 3200 kg .
Počet míst k sezení je sériově 8 . Alternativně je možno dodat až 4, 5, 6, 7 a 9 místné provedení.

Ještě více informací o vozech a možnostech jejich financování získáte od našich prodejců v showroomech v Ústí nad Labem a Jenišově u Karlových Varů:

pan Milan Fencl z jenišovského showroomu, tel. 737 216 511, milan.fencl@suw.cz

a

pan Pavel Hájek z ústeckého showroomu, tel. 737 216 562, pavel.hajek@suw.cz

 

nebo na stránkách vozu: http://www.mercedes-benz.cz/content/czechia/mpc/mpc_czechia_website/czng/home_mpc/van/home/new_vans/models/vito_447/tourer.flash.html

 

Technické údaje

Motory

S pohonem přední nápravy:

1) Typ 109 CDI KAWA - pro varianty K, L, XL
Turbodiesel CDI
65 kW / 88 k
230 Nm

2) Typ 111 CDI KAWA - pro varianty K, L, XL
Turbodiesel CDI
84 kW / 114 k
270 Nm


S pohonem zadní nápravy:

3) Typ 114 CDI KAWA - pro varianty K, L, XL
Turbodiesel CDI
100 kW / 136 k
330 Nm

4) Typ 116 CDI KAWA - pro varianty K, L, XL
Turbodiesel CDI
120 kW / 163 k
380 Nm

5) Typ 119 CDI KAWA - pro varianty K, L, XL
Turbodiesel
140 kW / 190 k
440 Nm

Výrobce si vyhrazuje právo technických/cenových změn bez předchozího upozornění.
Uvedená nosnost je pouze orientační a může se měnit v závislosti na výbavě vozidla.

 

 

Výbava a příslušenství

Mercedes-Benz Nové Vito Tourer Base kombi (sériově 5 míst k sezení)

Sériové provedení zahrnuje:

servořízení, kotoučové brzdy vpředu i vzadu, stabilizátor přední nápravy, imobilizér, otáčkoměr, předehřev paliva u naftových motorů, ESP (BAS+ABS+ASR+EBV) (BB3), trojsedadlo v 1. řadě, rozvod topení do prostoru pro cestující, airbag řidiče (SA5), předmontáž pro rádio (ER0), seřiditelný sloupek volantu, třetí brzdové světlo, posuvné dveře vpravo, výklopné dveře vzadu, vyhřívaná a el. ovládaná zpětná zrcátka, determální prosklení, stropní madla vzadu, dětská pojistka u dveří v prostoru pro cestující, dálkově ovládané centrální zamykání, elektrické ovládání bočních oken řidiče a spolujezdce.
ozdobné kryty kol (RD8).
U motorů CDI 65 - 120 kW je v sérii 6stupňová manuální převodovka akola 16", u motoru 140 kW je v sérii 7stupňová automatická převodovka a kola 17".


Mercedes-Benz Nové Vito Tourer Pro kombi (sériově 5 míst k sezení)

Sériové provedení zahrnuje:

servořízení, kotoučové brzdy vpředu i vzadu, stabilizátor přední nápravy, imobilizér, otáčkoměr, předehřev paliva u naftových motorů, ESP (BAS+ABS+ASR+EBV) (BB3), komfortní trojsedadlo v 1. řadě, rozvod topení do prostoru pro cestující, airbag řidiče a spolujezdce, hrudní a okenní airbagy řidiče a spolujezdce, předmontáž pro rádio (ER0), seřiditelný sloupek volantu, třetí brzdové světlo, úplné obložení stěn, posuvné dveře vpravo, výklopné dveře vzadu, vyhřívaná a el. ovládaná zpětná zrcátka, determální prosklení, stropní madla vzadu, dětská pojistka u dveří v prostoru pro cestující, dálkově ovládané centrální zamykání, elektrické ovládání bočních oken řidiče a spolujezdce.
V základní výbavě jsou dále ozdobné kryty kol (RD8).
U motorů CDI 65 - 120 kW je v sérii 6stupňová manuální převodovka a kola 16", u motoru 140 kW je v sérii 7stupňová automatická převodovka a kola 17".


Mercedes-Benz Nové Vito Tourer Select kombi (sériově 8 míst k sezení)

Sériové provedení zahrnuje:

servořízení, kotoučové brzdy vpředu i vzadu, stabilizátor přední nápravy, imobilizér, otáčkoměr, předehřev paliva u naftových motorů, ESP (BAS+ABS+ASR+EBV) (BB3), posuvné dveře vpravo, výklopné dveře vzadu, rozvod topení do prostoru pro cestující, airbag řidiče a spolujezdce, hrudní a okenní airbagy řidiče a spolujezdce, předmontáž pro rádio (ER0), seřiditelný sloupek volantu, asistent dálkových světel, třetí brzdové světlo, úplné obložení stěn, vyhřívaná a el. ovládaná zpětná zrcátka, determální prosklení, stropní madla vzadu, dětská pojistka u dveří v prostoru pro cestující, dálkově ovládané centrální zamykání, elektrické ovládání bočních oken řidiče a spolujezdce, nárazníky a boční lišty v barvě vozu (CM2), alu ráfky 6,5" x 16 (RL5), pneumatiky 205/65 R 16"C, sedadla spoluljezdce a řidiče komfortní (SB1+SB2), dvojsedadlo v druhé a trojsedadlo v třetí řadě komfortní (US4+US5),
klimatizace Tempmatic (HH9), koberce v prostoru pro cestující (V33+V44), palivová nádrž 70L.
U motorů CDI 65 - 120 kW je v sérii 6stupňová manuální převodovka a kola 16", u motoru 140 kW je v sérii 7stupňová automatická převodovka a kola 17".

 
 

Soubory ke stažení

Brožura

Ceník Vito komplet

Příplatková výbava

 
 

Objednání zkušební jízdy - Mercedes-Benz Vito Tourer  »

Položky označené * jsou povinné.

 
 
Mercedes

S. & W. Automobily s.r.o.
Daimlerova 202
362 11 Jenišov, Karlovy Vary
N 50° 13.41012', E 12° 48.18162'
Tel.: +420 353 447 811
Fax: +420 353 447 823

S. & W. Automobily s.r.o.
Přístavní 823/35
400 07 Ústí nad Labem
N 50° 39.73708', E 14° 3.65222'
Tel.: +420 475 669 111
Fax: +420 475 669 139