Třída V | S. & W. Automobily s.r.o. - autorizovaný prodejce vozů Mercedes-Benz

přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka > Přehled modelů > Třída V > MPV

 

Třída V

 

Zobrazeno:8668x

od 905.000 Kč bez DPH

 

Objednání zkušební jízdy Soubory ke stažení

nové MPV - nástupce oblíbeného Viana

 

Koncepce vozu

Nová třída V, která svého předchůdce Viano zcela mění a posouvá do segmentu osobních vozů, čemuž odpovídá i vnitřní vybavení a palubní deska podobná té v třídě S či C. 

Vůz třídy V je velkoprostorový luxusní osobní vůz a je vskutku velkolepý. Přijďte se seznámit a přesvědčit. Jistě Vás nadchne svým designem, výbavou, jízdními vlastnostmi a dalšími tisíci prvky, které z třídy V dělají Mercedes-Benz jak má být.

 

Připravili jsme i akční nabídku na tento vůz. Najdete ji na našich stránkách http://www.suw.cz/cz/akcni-nabidky/akcni-nabidka-pro-tridu-v-67

Interaktivní ceník třídy V s katalogem naleznete n>>>ZDE

Poznejte novou třídu V na jeho speciálních internetových stránkách http://new-v-class.mercedes-benz.com/cz-cz/content.html

Prostě jen jezděte - Operativní leasing od 17 900 Kč bez DPH  >>> VÍCE ZDE

 

TŘÍDA V - Velká jako život.

Nová třída V, nástupce Viana, ale zapomeňte na Viano, třída V je velkoprostorový luxusní osobní vůz a je vskutku velkolepý.

Zcela zásadně bylo pojato jeho vnitřní vybavení, které převzalo prvky z nového modelu osobních vozů třídy S a C, čímž se třída V zařadila právem mezi osobní vozy a můžete při koupi tohoto vozu získat 6-ti letý servis (nebo do 125 000 km) dle předepsaných prohlídek zdarma, jako je běžné u našich všech osobních vozů.

Třída V je na výběr ve třech výbavových linicích 

  1. Mercedes-Benz třída V velkoprostorový osobní vůz (2-8 sedadel)
  2. Mercedes-Benz třída V Avantgarde luxusní velkoprostorový osobní vůz (2-8 sedadel)
  3. Mercedes-Benz třída V Exclusive luxusní velkoprostorový osobní vůz (2-8 sedadel)

 

Nový rozměr velikosti

Design nové třídy V spojuje výkon a dynamiku.
Velikost zdůrazněná souhrou tvarů a jasně definovaných linií, nápadná přední a široká zadní partie, to vše propůjčuje třídě V její sebevědomý vzhled. Četná vylepšení, jako jsou 19-palcová litá kola nebo LED osvětlení, dotváří finální dojem.

Nová dimenze prostoru

Při navrhování nové třídy V, byla zvláštní pozornost věnována zajištění optimálnímu a variabilnímu využití veškerého dostupného prostoru. Za tímto účelem byl vytvořen inteligentní úložný systém zavazadlového prostoru. Zvláště individuálně otevíratelné zadní okno usnadňující nakládání a vykládání věcí. Pod tímto oknem je uložena zvýšená podlaha nákladového prostoru např. pro týdenní rodinné nákupy. Tento systém je výhodný zejména v úzkých parkovacích prostorách, kde není třeba otevírat velké dveře zavazadlového prostoru. S volitelným systémem EASY-PACK  zadních dveří je lze pohodlně elektricky otevřít, zavřít a nastavit do jakékoliv polohy.

Vždy k Vašim službám: osobní asistenti

Nová třída V nabízí ucelenou řadu bezpečnostních asistentů, včetně řady inovativních asistenčních systémů, které pracují na základě sofistikovaných radarů, kamer a ultrazvukových snímačů, které byly poprvé uvedeny pod názvem "Mercedes-Benz Intelligent Drive" v nové třídě E a třídě S. Nová třída V uvádí tyto bezpečnostní systémy do výbavy vozidel kategorie MPV!
Součástí standardní výbavy třídy V je Asistent bdělosti řidiče a Asistent ochrany proti bočnímu větru. Jako příplatkovou výbavu je možné objednat i Aktivní tempomat s Asistentem ochrany před kolizí, Asistent monitorování mrtvého úhlu, Asistent jízdy v pruzích a Aktivní parkovací asistent. Tím je zajištěno, že třída V splňuje nejvyšší nároky jak z hlediska bezpečnosti tak i komfortu.

Jasný přehled za všech okolností

Třída V neustále sleduje dění kolem vozidla. S pomocí čtyř širokoúhlých kamer zobrazuje okolí vozidla na centrálním displeji z ptačí perspektivy. Poskytuje tak všestranný, realistický přehled o dění kolem vozidla.
Při otáčení, parkování nebo manévrování s vozidlem, má řidič za všech okolností jasný výhled a může tedy ideálně posoudit vzdálenost od překážky.

Efektní a efektivní motoristický zážitek

Nová třída V nabízí nejmodernější turbodieselový motor s dvoustupňovým přeplňováním ve třech výkonových variantách. Přitom v sobě třída V spojuje sportovní výkony s nízkou spotřebou paliva (je měřítkem ve svém segmentu – spotřeba paliva již od 5,7 l/100 km), maximální účinností a bezkonkurenčním pohodlím. Zvláštní pozornost si zaslouží nejvyšší výkonová varianta V 250 BlueTEC, která v sobě spojuje výkon šesti válců (440 Nm až 480 Nm na krátkou dobu s pomocí funkce zvýšení točivého momentu) s příkladnou účinností čtyř (6,0 l/100 km a 157 g CO2/km). AGILITY CONTROL umožňuje dokonalé přizpůsobení vlastností vozidla tak, aby odpovídaly jízdnímu stylu řidiče, aby zážitek z jízdy byl ještě více sportovní a emocionální.

 

Bližší informace o vozech třídy V, jejich variantách a vybavení i možnostech financování Vám rádi sdělí naši specialisté:

Milan Fencl - milan.fencl@suw.cz, 737 216 511 z jenišovské pobočky

Pavel Hájek - pavel.hajek@suw.cz, 737 216 562 z ústecké pobočky

 

 

 

Technické údaje

Motorizace

1) Mercedes-Benz třída V velkoprostorový osobní vůz (2-8 sedadel)

a) V 200 d K/L/XL
Turbodiesel CDI
100 kW / 136 k
330 Nm

b) V 220 d K/L/XL
Turbodiesel CDI
120 kW / 163 k
380 Nm

c) V 250 d K/L/XL
Turbodiesel CDI
140 kW / 190 k
440 Nm

 

2) Mercedes-Benz třída V Avantgarde luxusní velkoprostorový osobní vůz (2-8 sedadel)

a) V 200 d K/L/XL
Turbodiesel CDI
100 kW / 136 k
330 Nm

b) V 220 d K/L/XL
Turbodiesel CDI
120 kW / 163 k
380 Nm

c) V 250 d K/L/XL
Turbodiesel CDI
140 kW / 190 k
440 Nm

 

 

3) Mercedes-Benz třída V Exclusive luxusní velkoprostorový osobní vůz (2-8 sedadel)

 

a) V 220 d K/L/XL

Turbodiesel CDI
120 kW / 163 k
380 Nm

b) V 250 d K/L/XL
Turbodiesel CDI
140 kW / 190 k
440 Nm

 

 

Výbava a příslušenství

Sériové provedení zahrnuje (výběr, přesné standardní vybavení závisí na modelu):

Mercedes-Benz třída V velkoprostorový osobní vůz (2-8 sedadel)

Sériové provedení zahrnuje (výběr, přesné standardní vybavení závisí na modelu):

Pro V 250 d hliníkové ráfky 7Jx17" (RL8) 

U motorů 100 - 120 kW je v sérii 6stupňová manuální převodovka, u 140kW je v sérii 7stupňová automatická převodovka.
Sériové provedení zahrnuje: servořízení, kotoučové brzdy vpředu i vzadu, stabilizátor přední nápravy, imobilizér, otáčkoměr, předehřev paliva u naftových motorů, ESP (BAS+ABS+ASR+EBV) (BB3), klimatizace TEMPMATIK (HH9), rádio bez CD (EJ8), dvoupásmové reproduktory vpředu a vzadu (EL9), druhý tepelný výměník do prostoru pro cestující, airbagy řidiče a spolujezdce, thorax-airbag v opěrce sedadla řidiče a spolujezdce, okenní airbagy, seřiditelný sloupek volantu, halogenové mlhovky, třetí brzdové světlo, posuvné dveře vpravo a posuvné dveře vlevo (T19) , výklopné dveře vzadu se stěračem a ostřikovačem okna, vyhřívaná a el. ovládaná zpětná zrcátka se zabudovanými blikači, determální prosklení, stropní madla vzadu, dětská pojistka u dveří v prostoru pro cestující, sluneční clony řidiče a spolujezdce s osvětleným zrcátkem, ukazatel venkovní teploty, dálkově ovládané centrální zamykání, elektrické ovládání bočních oken řidiče a spolujezdce a výklopných bočních oken vzadu, komfortní sedadlo řidiče a spolujezdce, kolejnicový systém upevnění sedadel, 4
samostatná sedadla vzadu, koberec na podlaze, multifunkční volant (CL4), vyhřívaná sedadla řidiče a spolujezdce (H15 + H16), hliníkové ráfky (RL5), Rozjezdový asistent pro mechanickou převodovku (E07), komfortní

 

Třída V Avantgarde

Sériové provedení zahrnuje:

servořízení, kotoučové brzdy vpředu i vzadu, stabilizátor přední nápravy, imobilizér, otáčkoměr, předehřev paliva u naftových motorů, ESP
(BAS+ABS+ASR+EBV) (BB3), klimatizace THERMOTRONIC (HH4), rádio bez CD (EJ8), dvoupásmové reproduktory vpředu a vzadu (EL9), druhý tepelný výměník do prostoru pro cestující, airbagy řidiče a spolujezdce, thorax-airbag v opěrce sedadla řidiče a spolujezdce, okenní airbagy, seřiditelný sloupek volantu, halogenové mlhovky, třetí brzdové světlo, posuvné dveře vpravo a posuvné dveře vlevo (T19), výklopné dveře vzadu se stěračem a ostřikovačem okna, výklopné okno v pátých dveřích (W64), vyhřívaná a el. ovládaná zpětná zrcátka se zabudovanými blikači, determální prosklení, stropní madla vzadu, dětská pojistka u dveří v prostoru pro cestující, sluneční clony řidiče a spolujezdce s osvětleným zrcátkem, ukazatel venkovní teploty, dálkově ovládané centrální zamykání, elektrické ovládání bočních oken řidiče a spolujezdce, komfortní sedadlo řidiče a spolujezdce, kolejnicový systém upevnění sedadel, 4 samostatná sedadla vzadu, koberec na podlaze, multifunkční volant (CL4), vyhřívaná sedadla řidiče a spolujezdce (H15 + H16), Hliníkové ráfky 7J x 17 (RL8),
rozjezdový asistent pro mechanickou převodovku (E07), komfortní odpružení (CF7), asistent dálkových světel (LA1), asistent bočního větru, inteligentní systém osvětlení LED (LG2), nástupní schůdek s osvětleným nápisem Mercedes-Benz, kontrola tlumícího systému AGILITY CONTROL, palivová nádrž 70L.
U motorů 100 - 120 kW je v sérii 6stupňová manuální převodovka, u 140kW je v sérii 7stupňová automatická převodovka.

 

Třída V Exclusive

Sériové provedení zahrnuje:

servořízení, kotoučové brzdy vpředu i vzadu, stabilizátor přední nápravy, imobilizér, otáčkoměr, předehřev paliva u naftových motorů, ESP
(BAS+ABS+ASR+EBV) (BB3), airbagy řidiče a spolujezdce, thorax-airbag v opěrce sedadla řidiče a spolujezdce, okenní airbagy, seřiditelný sloupek volantu, třetí brzdové světlo, posuvné dveře vpravo a posuvné dveře vlevo (T19), výklopné dveře vzadu se stěračem a ostřikovačem okna, výklopné okno v pátých dveřích (W64), vyhřívaná a el. ovládaná zpětná zrcátka se zabudovanými blikači, stropní madla vzadu, dětská pojistka u dveří v prostoru pro cestující, sluneční clony řidiče a spolujezdce s osvětleným zrcátkem, ukazatel venkovní teploty, dálkově ovládané centrální zamykání, elektrické ovládání bočních oken řidiče a spolujezdce, kolejnicový systém upevnění sedadel, 4 samostatná sedadla vzadu, koberec na podlaze, multifunkční volant (CL4), rozjezdový asistent pro mechanickou převodovku (E07), komfortní odpružení (CF7), asistent dálkových světel (LA1), asistent bočního větru, inteligentní systém osvětlení LED (LG2), nástupní schůdek s osvětleným nápisem Mercedes-Benz, kontrola tlumícího systému AGILITY CONTROL, palivová nádrž 70L, designový
paket INTERIÉR AVANTGARDE (PY0), sportovní paket EXTERIÉR AVANTGARDE (PX0), převodovka automatická 7G-TRONIC PLUS (G42), metalické lakování, panoramatická střecha (D34), determální prosklení tmavé (černé sklo) (W70), systém COMAND Online (EJ9), paket zrcátek + paket parkování s kamerou 360° (FP3+EZ6), klimatizace THERMOTRONIC, plně automatická (HH4), klimatizace a tepelný výměník do prostoru cestujících vzadu (HZ7), sedadlo řidiče a spolujezdce elektricky seřiditelné (SF1/SF2), odvětrávání sedadel řidiče a spolujezdce (SE0/SE1), klimatizovaná zadní sedadla (H05/H07), elektrické ovládání bočních posuvných dveří (T55/T56), systém prostorového zvuku Burmester® (E65), elektrické ovládání zadních dveří EASY-PACK (W68), ALU ráfky 8J x 19“, 16-ti paprskové (RK3), středová konzole s chladicím boxem (FG6), dekor EXCLUSIVE (FB2), čalounění střechy a obklady sloupků DINAMICA, čalounění střechy černé /křišťálově šedé (VD9/VD8), vnější štítek EXCLUSIVE, chromované výdechy klimatizace.
U motoru 120 kW je v sérii 6stupňová manuální převodovka, u 140kW je v sérii 7stupňová automatická převodovka.

 
 

Soubory ke stažení

Katalog třída V

Ceník vozů třídy V

Ceník doplňkové výbavy

 
 

Objednání zkušební jízdy - Třída V »

Položky označené * jsou povinné.

 
 
Mercedes

S. & W. Automobily s.r.o.
Daimlerova 202
362 11 Jenišov, Karlovy Vary
N 50° 13.41012', E 12° 48.18162'
Tel.: +420 353 447 811
Fax: +420 353 447 823

S. & W. Automobily s.r.o.
Přístavní 823/35
400 07 Ústí nad Labem
N 50° 39.73708', E 14° 3.65222'
Tel.: +420 475 669 111
Fax: +420 475 669 139