Mercedes-Benz Nové Atego - Rozvážková doprava | S. & W. Automobily s.r.o. - autorizovaný prodejce vozů Mercedes-Benz

přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka > Přehled modelů > Atego > Rozvážkové Atego

 

Mercedes-Benz Nové Atego - Rozvážková doprava

 

Zobrazeno:1204x

 

Objednání zkušební jízdy Soubory ke stažení

Atego se cítí jako doma všude tam, kde jde o každý centimetr

 

Koncepce vozu

Na první pohled – a po mnoha tisících kilometrů.

Nové Atego přesvědčí v každém směru. Nejen proto, že v sobě nese vynikající vlastnosti svého předchůdce, ale také proto, že tyto silné stránky dále zdokonaluje.

K tomu patří například vysoká kvalita, spolehlivost, stejně jako i jeho konstrukce navržená pro dlouhou životnost. Kromě toho se nespočet nových výbav a technických opatření starají o to, že pokud jde o efektivitu a použití, máte u nového Atega k dispozici nákladní vozidlo, které je přesvědčivé jak v účetnictví, tak i v každodenním použití. Dalšími výhodami jsou: vyšší připravenost pro nástavby a vyšší ekologická přijatelnost. To vše podtrhuje hodnotu nového Atega a činí z něj vozidlo první volby pro lehkou distribuční dopravu.

 

Konkrétním příkladem jsou nové, progresivní a zvlášť úsporné 4válcové a 6válcové řadové motory. Tyto motory splňují již nyní emisní normu Euro VI, která vstupuje v platnost až v roce 2014, s obzvlášť vysokou hospodárností. Automatizovaná převodovka Mercedes PowerShift 3 ve standardní výbavě, mimořádně suverénní jízdní vlastnosti a atraktivní hliníkové ráfky dodáváné v rámci příplatkové výbavy jsou dalšími znaky, jimiž se nové Atego odlišuje od běžných vozů své třídy. Jeho hodnotu podtrhuje navíc nově koncipovaný design interiéru. Například nově ztvárněné, ergonomické pracoviště řidiče, dostupné ve třech různých variantách kokpitu. Celkový dojem dotváří výbavy, jako je kožený volant a komfortní odpružené sedadlo, dostupné v příplatkové výbavě. Vidíte tedy, že v podobě nového Atega je Vám nabízeno nákladní vozidlo pro lehkou distribuční dopravu, které nenechá téměř žádné otázky nezodpovězené. A současně je vozidlem, jež může přispět k dalšímu zvýšení Vašeho zisku v distribuční dopravě. Nastupte si prosím!

Nové měřítko v distribuční dopravě.

S novými motory, mnoha novými technickými opatřeními a výbavami přináší nové Atego do distribuční dopravy vyšší hodnotu, použití a efektivitu.

Hodnota: nové Atego dodává rozhodujícím hodnotám ještě větší důraz – protože v sobě má nejen výrazné vlastnosti svého předchůdce, nýbrž tyto silné stránky dále zdokonaluje: vysokou kvalitu, vynikající spolehlivost a konstrukci s dlouhou životností.

Použití: Atego bylo vždy dokonalé pro své použití, díky dalším výbavám je nové Atego jako na míru přizpůsobené požadavkům dnešní distribuční dopravy. Ještě větší ergonomie a komfort, silné motory Euro VI, Mercedes PowerShift 3 a mnoho dalších výbav představují strhující zážitek z jízdy.

Efektivita: až o 5 %* nižší spotřeba, snížené náklady na údržbu a FleetBoard ® EcoSupport představují jen několik málo vlastností nového Atega – tak je při každé dodávce extra porce efektivity na palubě.

 

Nové měřítko v distribuční dopravě.

 

Nový design exteriéru.

Nově konstruovaný, výrazný vzhled Atega hovoří jasně: od nárazníku přes světlomety pro denní svícení a aerodynamicky konstruované, nápadné linie vozu až ke střeše – vše nové, vše jednotné a vše typické pro Mercedes-Benz.

* Při jízdách ve městě je úspora spotřeby paliva o něco nižší než při dálkových jízdách nebo jízdách po dálnici

 

více o tomto vozu na stránkách http://www.mercedes-benz.cz/content/czechia/mpc/mpc_czechia_website/czng/home_mpc/trucks_/home/distribution/new_atego/value.html

 
 

Soubory ke stažení

Katalog

Doplňky

 
 

Objednání zkušební jízdy - Mercedes-Benz Nové Atego - Rozvážková doprava »

Položky označené * jsou povinné.

 
 
Mercedes

S. & W. Automobily s.r.o.
Daimlerova 202
362 11 Jenišov, Karlovy Vary
N 50° 13.41012', E 12° 48.18162'
Tel.: +420 353 447 811
Fax: +420 353 447 823

S. & W. Automobily s.r.o.
Přístavní 823/35
400 07 Ústí nad Labem
N 50° 39.73708', E 14° 3.65222'
Tel.: +420 475 669 111
Fax: +420 475 669 139