Mercedes-Maybach třídy S | S. & W. Automobily s.r.o. - autorizovaný prodejce vozů Mercedes-Benz

přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka > Přehled modelů > Mercedes-Maybach třídy S > Sedan

 

Mercedes-Maybach třídy S

 

Zobrazeno:1636x

od 3.167.000 Kč bez DPH

 

Objednání zkušební jízdy Soubory ke stažení

Ztělesnění luxusu

 

Koncepce vozu

Nová kapitola.

Prestižní, exkluzivní, jedinečný: Řeč je o novém vozu Mercedes-Maybach třídy S. Ale ne jen o něm. Otevřete s námi novou kapitolu v historii značky Mercedes-Benz a ukažte prostřednictvím tohoto vozu svoji skvělou vizitku.

 

Značka – symbol dokonalosti.

Od roku 1921, kdy společnost Maybach-Motorenbau GmbH představila svůj první automobil, spojují automobiloví nadšenci z celého světa název Maybach s výkonem a vrcholem elegance. Nyní tento duch Mercedes-Benz znovu ožívá.


Vozy Maybach byly vždy považovány za produkty vrcholného umění na poli konstrukce automobilů. Ve 20. a 30. letech minulého století se jednalo o nejhezčí, největší a nejcennější luxusní automobily, které z hlediska konstrukce představovaly absolutní špičku.

Četné hlavy států si dopřály potěšení z této značky, která v letech 1921 až 1941 vyrobila celkem 1800 kusů vozidel. Výběrové zboží. I současní řidiči touží po tom nejlepším na světě. Přání, které vám splníme prostřednictvím nové značky Mercedes-Maybach.

 

Design – jen to nejlepší pro náročné zákazníky.

Nastupte do vozidla, které je mnohem víc než jen automobil. Je to symbióza mezi tradičním a moderním; spojení luxusní atmosféry a ideálního pracovního prostředí. Ztělesňuje impozantní, stylový projev. Zjistěte si vše o designu nového vozu Mercedes-Maybach třídy S.


Prostorově velkorysý interiér hýčká i nejnáročnější zákazníky nejvyšším možným komfortem. V nadstandardním zadním prostoru první třídy je jednodílné zadní sedadlo řešeno jako mobilní kancelář se sklápěcími stoly a business telefonií. A samozřejmě nesmí chybět postříbřené sklenky na šampaňské.

 

Design

Dopřejte si nejvyšší míru exkluzivity.

Mercedes-Maybach. Samotný název vyjadřuje maximální exkluzivitu jako žádný jiný. Svým designem dává nový Mercedes-Maybach třídy S skvělým způsobem najevo přednosti spojené s podnikáním, jako je výkonnost a úspěch. A svojí jedinečností podtrhuje status svých uživatelů.


Exteriér – nejvyšší kvalita je ta nejlepší vizitka.

Zde je důležitá délka: Svým rozvorem kol o 207 milimetrů delším, než mají vozy třídy S s dlouhým rozvorem kol, dává nový Mercedes-Maybach třídy S najevo vysoké sebevědomí, které z něj vyzařuje na první pohled. Diplomaticky předvádí své silné stránky, které tak působí elegantně.


Vpředu je vůdčí charakter vozu patrný na jeho osobité kapotě a výrazně tvarovaných světlometech. Mřížka chladiče se třemi dvojitými lamelami a svislým chromovaným sloupkem a další chromovaná dvojitá lamela vzadu jsou v souladu s prestižním vzhledem vozidla.

Znak Maybach na C-sloupcích stejně jako zadní dveře s novým designem v porovnání s vozy třídy S s dlouhým rozvorem kol vysílají jasný signál svědčící o nezávislém charakteru tohoto vozu. Chromované panely B-sloupků a dvě chromované koncovky výfuku podtrhují výjimečně vysokou kvalitu vozidla.

 Interiér – pozornost je zaměřena na vás.

Ten se vyznačuje úspěšnou kombinací luxusní, příjemné atmosféry a harmonického pracovního prostoru. Jasná architektura zvýrazňuje klasickou eleganci. Zvláštní pozornost je věnována především prostoru cestujících na zadních sedadlech, kde je k dispozici více místa pro nohy společně s exkluzivními doplňky a výbavou.


Nový Mercedes-Maybach třídy S, který se vyznačuje vysokou kvalitou a multifunkčností, je pohodlným a zároveň bezpečným místem pro odpočinek a práci. Dvě luxusní polohovací zadní sedadla poskytují důstojný komfort lidem, kteří rádi cestují stylově.

Dva luxusní sklápěcí stoly proměňují business konzolu nadstandardního zadního prostoru první třídy v pracovní plochu. Ambientní osvětlení, třetí okno za C-sloupkem a panoramatická střecha dále přispívají k bezkonkurenčnímu pocitu prostornosti.

 
 

Soubory ke stažení

Mercedes-Maybach třídy S ceník

Mercedes-Maybach třídy S katalog

 
 

Objednání zkušební jízdy - Mercedes-Maybach třídy S »

Položky označené * jsou povinné.

 
 
Mercedes

S. & W. Automobily s.r.o.
Daimlerova 202
362 11 Jenišov, Karlovy Vary
N 50° 13.41012', E 12° 48.18162'
Tel.: +420 353 447 811
Fax: +420 353 447 823

S. & W. Automobily s.r.o.
Přístavní 823/35
400 07 Ústí nad Labem
N 50° 39.73708', E 14° 3.65222'
Tel.: +420 475 669 111
Fax: +420 475 669 139