Mercedes-Benz CLS - Shooting Brake | S. & W. Automobily s.r.o. - autorizovaný prodejce vozů Mercedes-Benz

přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka > Přehled modelů > CLS > Shooting Brake

 

Mercedes-Benz CLS - Shooting Brake

 

Zobrazeno:1764x

od 1.149.000 Kč bez DPH

 

Objednání zkušební jízdy Soubory ke stažení

Nová řeč designu.

 

Koncepce vozu

Mimořádný. Sebevědomý. Mužný. Žádoucí.

 

Akční nabídky na vozy Mercedes-Benz CLS naleznete v akčních nabídkách na stránce http://www.suw.cz/cz/akcni-nabidky/cls-akcni-nabidky-27

Poutač pozornosti. Osvěžující. Příkladný.
Existují věci, které inspirují celou generaci. Protože něco dělají jinak. Protože vyčnívají z davu. Jako model Shooting Brake třídy CLS. Nikdy nebyl vozem kombi. Ani vozem kupé. Vždy nesrovnatelný.

Exteriér

Přítomnost následuje tradici: Linie vozidla CLS Shooting Brake jsou reminiscencí historických sportovních vozidel Mercedes, která fascinovala celá desetiletí. Nejdůležitější vizuální prvek: Takzvaná „klesající linie“ nového bočního designu.

Tato linie vozidla CLS Shooting Brake začíná na horní hraně světlometu, klesá směrem k zadní části vozidla, rozšiřuje se jako zadní křídla. Výrazné svaly podtrhují charakter tohoto jedinečného konceptu vozidla.

Boční a zadní pozoruhodné pohledy linie střechy a velké dveře zavazadlového prostoru. Shooting Brake přijímá proporce Coupé: dlouhá kapota a vysoké boky s nízko položenými bočními okny bez rámů.

Extravagantní design boků vozidla CLS Shooting Brake je výrazný a fascinující: Nápadná linie střechy, odvážně zakřivené hrany a jemně klenuté plochy, to vše dohromady vyjadřuje kompletně nový, vzrušující design.

Design zadní části vozidla CLS Shooting Brake je výkonný a čistý. Pozoruhodná je také záď vozu s velkými dveřmi zavazadlového prostoru. D-sloupky se směrem nahoru zužují a atletické zadní blatníky rozšiřují zadní část vozidla směrem dolů, a tím mu dodávají mimořádně sportovní vzhled.

Detaily exkluzivního příslušenství zdokonalují jeho sportovní vzhled: Třetí brzdové světlo LED, dveře zavazadlového prostoru s velkým oknem, širokým chromovaným pásem, elektromechanickým otvíráním a zavíráním. Optický dojem je zesílen koncovými LED světly, která se točí směrem dopředu a zasahují do boků vozidla, zobrazují inovativní vysoce kvalitní design a jedinečný světelný vzor v noci.

Ale ti, kteří chtějí propůjčit výrazným křivkám vozidla CLS Shooting Brake ještě dynamičtější kvality, tak mohou udělat volbou příplatkové sady Sport-Exteriér nebo sady Sport AMG.


Interiér
Interiér vozidla CLS Shooting Brake zobrazuje stejnou sportovní exkluzitivu, pokud jde o kvalitu materiálu a dokonalost řemeslného zpracování jako CLS Coupé. Od kokpitu po zavazadlový prostor přesvědčí vysoce kvalitními detaily, které dodávají interiéru punc rukodělné výroby. Je nabízeno pět barev, včetně dvou konceptů interiérů z kůže zahrnuje několik speciální barev (příplatková výbava). Rozdíly s ohledem na Coupé jsou zejména zavazadlový prostor a zadní část vozidla.

Monolitický kokpit s vysoko umístěnou dolní hranou bočních oken vozidla CLS Shooting Brake vytvářejí okamžitý dojem síly. Pokud jde o vzhled a dojem, jsou ovládací prvky té nejvyšší kvality, zatímco displeje a přístroje jsou umístěny tak, aby poskytovaly maximální ergonomický komfort.

Sdružený přístoj se třemi tubusy obsahuje bílé stupnice a barevný TFT displej s úhlopříčkou 10,9 cm. Sportovní 3paprskový multifunkční volant potažený kůží nappa s perforací v oblasti úchopu a palců, 12 tlačíky a řadicími pádly DIRECT SELECT, nabízí jízdní dynamiku „po ruce“.

Dveře jsou příkladem „jednolité“ kvality designu interiéru vozidla CLS Shooting Brake: Velmi dekorativní prošívání a ozdobné prvky ze dřeva na palubní desce jsou elegantně vedeny směrem ke dveřím.

CLS Shooting Brake nabízí víc prostoru nad hlavou v zadní části vozidla než CLS Coupé (ve spojení s příplatkovým skleněným posuvným střešním oknem), dvě zadní sedadla s charakterem individuálních sedadel a třetí sedadlo uprostřed.

S příplatkovou sadou Exclusive a sadou Sport AMG může být interiér vozidla dále individualizován. Interiér může být zdokonalen příplatkovým ambientním osvětlením, které je vybaveno třemi různými režimy osvětlení.

A nakonec, příplatková volitelná podlaha zavazadlového prostoru z americké třešně s černými ozdobnými prvky propůjčuje vozidlu CLS Shooting Brake prostředí exkluzivní jachty.

 
 

Soubory ke stažení

Katalog

Ceník

 

Sériová výbava

 • Servis zdarma po dobu 6 let/125 000 km - předepsané servisní prohlídky dle servisní knížky vč. provozních náplní
 • (Výběr ze standardní výbavy) 7-st. automatická převodovka 7G-TRONIC PLUS
 • ESP® vč. ASR + BAS + ABS
 • ATTENTION ASSIST (asistent bdělosti)
 • tempomat s proměnlivým omezovačem rychlosti SPEEDTRONIC
 • dvoustupňové čelní airbagy pro řidiče a spolujezdce, kolenní airbag pro řidiče, boční kyčelní airbagy vpředu, okenní airbagy
 • palubní počítač s multifunkčním barevným displejem a ukazatelem okamžité spotřeby
 • funkce ECO start/stop
 • sada na opravu pneu TIREFIT s kompresorem
 • hlavové opěrky NECK-PRO pro řidiče a spolujezdce, nastavitelné
 • sportovní 3ramenný multifunkční volant potažený kůží nappa
 • bi-xenonové světlomety s obrysovými světly LED
 • imobilizér s plovoucím kódem integrovaný do ovladače centrální zamykání
 • EASY-PACK - elektrické zavírání/otevírání víka zavazadlového prostoru
 • audio 20 CD s dvojitým tunerem, CD, USB rozhraním, Bluetooth handsfree
 • automatická 2-zónová klimatizace THERMATIC
 

Objednání zkušební jízdy - Mercedes-Benz CLS - Shooting Brake »

Položky označené * jsou povinné.

 
 
Mercedes

S. & W. Automobily s.r.o.
Daimlerova 202
362 11 Jenišov, Karlovy Vary
N 50° 13.41012', E 12° 48.18162'
Tel.: +420 353 447 811
Fax: +420 353 447 823

S. & W. Automobily s.r.o.
Přístavní 823/35
400 07 Ústí nad Labem
N 50° 39.73708', E 14° 3.65222'
Tel.: +420 475 669 111
Fax: +420 475 669 139