Třída X | S. & W. Automobily s.r.o. - autorizovaný prodejce vozů Mercedes-Benz

přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka > Přehled modelů > Třída X > Třída X

 

Třída X

 

Zobrazeno:797x

od 804.500 Kč bez DPH

 

Objednání zkušební jízdy Soubory ke stažení

První svého druhu

 

Koncepce vozu

Mercedes mezi pick-upy

Objednávat můžete již nyní. 

Prostě jen jezděte - Operativní leasing od 17 200 Kč bez DPH  >>> VÍCE ZDE

„Cool“ a přesto expresivní design třídy X Vám na první pohled jasně řekne: toto vozidlo spojuje světy. Na jedné straně je silný tahoun, robustní terénní vůz a dobrodruh. Třída X zároveň díky svým progresivním konstrukčním prvkům ztělesňuje nevzrušenou modernost metropole.

Design přední části.
Impozantní přední část je první věc, která upoutá Vaši pozornost. Kapota s powerdomy společně s předním nárazníkem a simulovanou chromovanou spodní ochranou tvoří symbiózu: Městský smysl pro styl se mísí s prvky robustního světa terénní jízdy. Nápadné provedení světlometů - s LED technologií na přání - rozšiřuje vzhled mřížky chladiče a dává třídě X maskulinní a sebevědomý výraz.

Budete-li sledovat dobře definovanou linii nad podběhy kol v provedení s koly z lehké slitiny s dvojitými paprsky (k dispozici ve velikosti až 19 palců), brzy se dostanete k základnímu rysu: ložnému prostoru prvního pick-upu, který se pyšní naší hvězdou. Ozdobný rám z leštěné nerezové oceli, nadstandardní obložení ložného prostoru a integrované LED osvětlení jsou ve své třídě unikátní.

Bez ohledu na perspektivu je charakteristický design Mercedes-Benz vidět v každém detailu. A tři odlišné řady, PURE, PROGRESSIVE a POWER, lze kombinovat se stylovým originálním příslušenstvím, s nímž přeměníte pick-up do svého vlastního na míru šitého vozu třídy X.

Pocit z třídy X.
Tento pick-up určuje nové standardy. A vy to cítíte. Nejen z hlediska provedení, výkonu nebo terénních vlastností - ale i co se týče technologií, díky nimž je zážitek z jízdy ještě příjemnější a třída X ještě kompletnější. 

Od samého začátku můžete snadno odemknout a nastartovat pomocí nadstandardního systému KEYLESS-GO; stačí mít u sebe elektronický klíč. Systém Hill Start Assist pomáhá řidiči při rozjezdu do prudkého kopce. 

A během jízdy nadstandardní automatická regulace klimatu THERMOTRONIC udržuje dokonalou teplotu ve dvou oddělených zónách. Díky komfortnímu pérování, sedadlům, která jsou individuálně a elektricky polohovatelná a mají bederní opěrku, a vyhřívání sedadel budou i dlouhé cesty pohodlným zážitkem. Moderní systémy rádia a navigace COMAND Online, Audio 20 USB a Audio 20 CD mezitím nabízí informace a zábavu prostřednictvím služeb konektivity Mercedes me connect.

Pevný rám.
Třída X slaví úspěch nejen díky svému mimořádnému vnějšímu provedení - zaujme vás i svými vlastnostmi. Na asfaltové silnici, jakož i téměř v každém terénu.

Pevný žebřinový rám z vysoce kvalitní oceli tvoří kosterní strukturu třídy X. Bez problémů zvládne náklad i těžší než 1.000 kg nebo přívěs až do hmotnosti 3,5 tuny. Nezáleží na tom, co potřebujete přepravit - nářadí, stroje, materiál nebo sportovní výbavu - velký ložný prostor nabízí dostatek místa.

Působivé terénní vlastnosti.
Pustíte-li se mimo zpevněné silnice, oceníte přítomnost robustní konstrukce. Poskytuje vysokou odolnost a stabilitu. Při rychlosti do 100 km/h můžete přepnout na pohon všech kol 4MATIC. Režim pohonu všech kol „High“ pomůže třídě X v náročných jízdních podmínkách, jako je například zasněžená vozovka. Přepnete-li do režimu „Low“ s převodovkou s malým rozsahem a volitelnou uzamykací uzávěrkou diferenciálu na zadní nápravě, jízda bude snadná i v náročném terénu. Velká světlá výška 200 mm - na přání až do 220 mm - ponechává dostatek prostoru mezi vozidlem a terénem. Nadstandardní spodní ochrana z nerezové oceli ochrání motor, převodovku i výfukový systém při jízdě v terénu přes překážky. Dokonce i strmý terén je pro třídu X stěží nějakou výzvou. Na vhodném terénu dokáže zvládnout stoupání až 100 % a udržuje stabilitu jízdy v úhlech až 49,8°.

Pocit domova.
Nastupte, usaďte se a kochejte se. Vychutnejte si prvotřídní detaily a souhru designérských prvků. Zažijte tento speciální pocit domova, který Vám přináší Mercedes-Benz - nyní i v pick-upu

 
 

Soubory ke stažení

Ceník třídy X

 
 

Objednání zkušební jízdy - Třída X »

Položky označené * jsou povinné.

 
 
Mercedes

S. & W. Automobily s.r.o.
Daimlerova 202
362 11 Jenišov, Karlovy Vary
N 50° 13.41012', E 12° 48.18162'
Tel.: +420 353 447 811
Fax: +420 353 447 823

S. & W. Automobily s.r.o.
Přístavní 823/35
400 07 Ústí nad Labem
N 50° 39.73708', E 14° 3.65222'
Tel.: +420 475 669 111
Fax: +420 475 669 139